Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Wszystko ujawnił!

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TV zmaga się z wielkim problemem. Ktoś zrobił to absolutnie bezczelnie, pojawił się specjalny apel

2023-03-10 12:46

Krzysztof Radzikowski postanowił podzielić się ze swoimi fanami dość dużym problemem, z którym się zmaga. Okazuje się, że siłacz znany z występów w programie Gogglebox TV padł ofiarą podszywania się pod niego. Gwiazdor zwrócił się do swoich fanów z poważnym apelem, który pomoże mu rozwiązać ten wyjątkowo niezręczny problem.

Krzysztof Radzikowski postanowił podzieliić się ze swoimi fanami dość dużym problemem, z którym się zmaga. Okazuje się, że gwiazdor programu "Gogglebox TTV" padł ofiarą podszywania się pod swoją osobę. Jeden z internetowych oszustów stworzył bowiem konto w mediach społecznościowych, na którym udaje strongmena i zawodnika MMA. Radzikowski wystosował specjalny apel do swoich miłośników, aby pomogli mu pozbyć się problemu.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV" zmaga się z dużym problemem. Ktos się pod niego podszywa

Nie da się ukryć, że zjawisko podszywania się pod znane osoby jest wielką plagą na mediach społecznościowych i dotyka praktycznie każdego celebrytę. Tym razem ofiara takiego działania został Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox TTV", który poifromował na swoim Instagramie, że znalazł konto oszusta, który podszywa się pod niego. Siłacz nie dość, że zaalaromował swoich miłośników, to jeszcze poprosił ich o pomoc w rozwiązaniu drazliwej kwestii i o zgłaszanie fałszywego konta do administratorów.

- To nie jest mój profil i prosiłbym o zgłaszanie - napisał Krzysztof Radzikowski, wskazując konto oszusta.

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: instagram.com/krzysztofradzikowski
Sonda
Czy czekasz na kolejną walkę Krzysztofa Radzikowskiego w FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze