KSW 55: Walka "Juras" - Kołecki ODWOŁANA! Kolejna kontuzja

2020-09-14 18:07 MSo
Szymon Kołecki
Autor: Przemek Kamiński/Super Express Szymon Kołecki

Czy fani MMA z Polski w końcu otrzymają hitowy pojedynek pomiędzy Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim a Szymonem Kołeckim? Nawet jeśli tak, to na pewno nie na KSW 55! Po kontuzji "Jurasa", uraz tym razem zgłosił mistrz olimpijski z 2008 roku. - Nabawiłem się jej podczas treningu. Szykowałem się do walki na 10 października. Kontuzja nie pozwala mi aktywnie trenować, a tym bardziej walczyć - mówi Kołecki w wideo opublikowanym na KSW.

Historia walki Szymona Kołeckiego z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim powoli zaczyna przypominać telenowelę. Obaj mieli wejść do klatki na ostatniej gali. - Przeciwnik od pół roku wiedział, że mamy walczyć, natomiast dzień przed ogłoszeniem naszej walki powiedział, że nie może wyjść, bo ma kontuzję - narzekał Kołecki w rozmowie z portalem FightSport.pl.

Dramat syna Edyty Górniak! Mama zabrania mu walczyć w MMA

Andrzej Supron - [ARENA KOLOSEUM] odc.3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Dostaję wiadomości i pytania, a więc krótko: walka z Szymonem Kołeckim odbędzie się na jesieni tego roku. Można się rozejść. Kiedy i gdzie, niech ogłasza KSW. Ja będę gotowy - odpowiadał na Twitterze komentator i legenda KSW. "Juras" ma wejść do klatki po wygranej na KSW 48 ze Stjepanem Bekavacem. - Decyzje o przełożeniu terminu walki podjąłem po konsultacji z bliskim otoczeniem.Pierwszy raz w mojej 22 letniej karierze w sportach walki - pisał Jurkowski w swoich mediach społecznościowych.

Niestety, pojedynek zaplanowany na 10 października kolejny raz został przełożony. Tym razem kontuzjowany jest Szymon Kołecki. - Szykowałem się do walki od dłuższego czasu. Niestety kontuzja, której doznałem, nie pozwala mi trenować i, tym bardziej, walczyć. To kontuzja szyi, naczyń krwionośnych. Po wielu próbach poddań doszło do ich uszkodzenia - mówił mistrz olimpijski w nagraniu na Facebooku KSW.

„Zrobię wszystko, by Masternak wrócił” – Grzegorz Nowaczek nadal prezesem PZB

KSW ma ogłosić w poniedziałkowy wieczór kolejny pojedynek, który ma być hitem gali oznaczonej numerem 55.

Najnowsze