KSW 62 O KTÓREJ godzinie KIEDY gala KSW 62 GODZINA DATA. O której początek gali KSW 62 Walka Kołecki - Szostak KIEDY?

2021-07-16 13:53
Szymon Kołecki
Autor: Przemek Kamiński/Super Express Szymon Kołecki

KSW 62 KIEDY gala KSW 62 DATA. Kiedy odbędzie się KSW 62 GODZINA. KSW 62 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Włodarze organizacji KSW nie pozwolili fanom federacji zbyt długo czekać na kolejne emocje w oktagonie. Już w najbliższą sobotę, 17 lipca w klatce pojawią się kolejni wojownicy, którzy zmierzą się na gali KSW 62. W walce wieczoru zobaczymy niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy Szymonem Kołeckim i Akopem Szostakiem. KSW 62 KIEDY gala? KSW 62 DATA.

KSW 62 O KTÓREJ godzinie KIEDY gala KSW 62 GODZINA DATA. O której początek gali KSW 62

Po niezwykle emocjonującej gali KSW 61, na której przyszło nam zobaczyć starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Włodarze KSW nie pozwolili swoim kibicom zbyt długo czekać na kolejne wydarzenie i już kilka tygodni po KSW 61, przyszedł czas na galę oznaczoną numerem 62. Na widzów czekać będzie dziewięć niezwykle emocjonujących pojedynków, a ich bohaterami Artur Sowiński, który zmierzy się z Łukaszem Rajewskim, Tomasz Sarara, który w swoim debiucie w MMA spotka się w oktagonie z Władimirem Tokiem oraz Szymon Kołecki, którzy zmierzy się z Akopem Szostakiem. Ostatnie zestawienie, które jest walką wieczoru KSW 62 najbardziej elektryzuje fanów, przede wszystkim dlatego, że obaj zawodnicy nie darzą się sympatią i podgrzewają w ten sposób atmosferę przed KSW 62. - W jednym z wywiadów powiedział, że w sumie mnie gdzieś tam zna parę osób na wsi, dlatego dążę do walki z nim, ponieważ jest bardzo znaną personą... Bardzo Ci Akop serdecznie za to dziękuję, że zrobisz ze mnie w końcu popularnego człowiek dzięki naszej walce - szydził Szymon Kołecki w zapowiedzi walki wieczoru przed KSW 62. - Lepiej bić się z kimś, za kim nie przepadasz, niż bić się z kimś, kogo lubisz - skwitował to Akop Szostak. 

KSW 62 o której godzinie? Kiedy gala KSW 62 DATA. Walka Kołecki - Szostak o której godzinie? 

Kolejna gala organizowana przez federację KSW i oznaczona numerem 62 zaplanowana jest na sobotę 17 lipca i rozpocznie się o godzinie 20:00. Na kibiców sportów walki oraz KSW czekać będzie aż dziewięć pojedynków, z czego najbardziej oczekiwanym jest oczywiście walka wieczoru, w której zmierzą się Szymon Kołecki i Akop Szostak. Wojownicy jako ostatni zameldują się w oktagonie, a ich starcie zamknie galę KSW 62, która najpewniej potrwa do północy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze