Phil De Fries

i

Autor: KSW / materiały prasowe Phil De Fries

KSW 79 w Libercu

Phil De Fries broni pasa mistrza KSW! Anglik pokazał klasę, ale galę skradł Arkadiusz Wrzosek

2023-02-25 23:50

KSW 79 RELACJA. Gala KSW w Libercu na pewno nie była najmocniej obsadzoną, ale swoje emocje przyniosła! Na wyróżnienie zasługują na pewno nokauty Jembieva na Delfino czy wygrana Hooia na Stoimenovie. Najwięcej emocji mieliśmy w walce Arkadiusza Wrzoska z Tomasem Moznym, przede wszystkim na sensacyjne zwroty akcji! Na koniec Phil De Fries bez większych problemów rozprawił się z Toddem Duffeem i po raz 8. w karierze obronił pas mistrza KSW wagi ciężkiej. KSW 79 w Libercu WYNIKI.

KSW 79 w Libercu WYNIKI:

  • Phil De Fries - Todd Duffee - De Fries obronił pas mistrza KSW wagi ciężkiej, wygrywając przez TKO
  • Dominik Humburger - Jorge Bueno - Humburger wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Arkadiusz Wrzosek - Tomas Mozny - Wrzosek wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Daniel Omielańczuk - Michał Kita - Kita wygrywa przez TKO
  • Brian Hooi - Jivko Stoimenov - Hooi wygrywa przez TKO
  • Andreas Gustafsson - David Hosek - Gustafsson wygrywa przez TKO
  • Ramzan Jembiev - Murilo Delfino - Jembiev wygrywa przez KO
  • Natalia Baczyńska-Krawiec - Petra Castkova - Baczyńska-Krawiec wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Frederico Komuenha - Matyas Viszlay - Viszlay wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

KSW 79

Witamy w relacji na żywo z gali KSW 79. Start gali ok. godziny 19:00, bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Rusza gala KSW 79, oczywiście zanim rozpoczną się pierwsze walki, to najpierw studio.

Przed nami 9 walk, ale nie ma wątpliwości, że najbardziej czekamy na tę ostatnią, w której Phil De Fries będzie po raz ósmy bronił mistrzostwa KSW.

Lada moment przed nami pierwsza walka na KSW 79!

Frederico Komuenha i Matyas Viszlay są już w klatce, zaczynamy KSW 79!

Koniec pierwszej walki na KSW 79! Matyas Viszlay wygrał z Frederico Komuenhą jednogłośną decyzją sędziów! 

Przed nami kolejne starcie - Natalia Baczyńska-Krawiec vs Petra Castkova.

Natalia Baczyńska-Krawiec pokonuje Petrę Castkovą jednogłośną decyzją sędziów!

Za nami przedstawienie głównej karty walk na KSW 79. Chwila studia i ruszamy z kolejnymi walkami!

No dobra, troszeczkę musieliśmy poczekać, ale lecimy z kolejnymi walkami! Teraz opiszemy dla Was już każdą rundę kolejnych starć.

Teraz do klatki wejdą Ramzan Jembiev - Murilo Delfino.

Jembiev vs Delfino Runda I

Zaczęli!

Jembiev vs Delfino Runda I

Początek był nieco niemrawy, obaj starali się badać. Przed upływem drugiej minuty jednak Jembiev już obalił swojego rywala, choć nie utrzymał go długo w tej pozycji. Delfino całkiem sprawnie wywijał się młodszemu rywalowi, ale ostatecznie Jembiev może na swoje konto zapisać trzy obalenia.

Jembiev vs Delfino Runda II

ŁOOOOOOOOO ALE KO! Jembiev wysokim kopnięciem z prawej nogi trafia Delfino w głowę i gasi mu światło.

Jembiev vs Delfino Runda II

Początek rundy nie zapowiadał takiego końca, panowie znów wyglądali, jakby chcieli się wybadać, ale nagle Jembiev trafił potężnym kopnięciem swojego rywala i Delfino odpłynął!

Nie czekamy, nie śpimy, lecimy z kolejnym starciem - Andreas Gustafsson vs David Hosek.

Gustafsson vs Hosek Runda I

Zaczęli!

Gustafsson vs Hosek Runda I

KOOOONIEEEEEC! 

Gustafsson vs Hosek Runda I

Gustafsson ruszył na rywala od pierwszych sekund, złapał go w potężne ramiona i rzucił na ziemię, odbierając mu dech. Przez długi czas kontrolował on sytuację i szukał poddania, ale rywal mu się wywinął. Nie na długo, bo chwilę później Szwed znów grzmotnął Hoskiem o deski. Tym razem razem nie szukał poddania, a po prostu zaczął bez litości tłuc rywala. Sędzia stwierdził, że Hosek nie broni się już aktywnie, i przerwał walkę!

I lecimy dalej, przed nami już następna walka, Brian Hooi vs Jivko Stoimenov.

Hooi vs Stoimenov Runda I

Zaczęli!

Hooi vs Stoimenov Runda I

ZNÓW BŁYSKAWICZNY KONIEC! Hooi górą!

Hooi vs Stoimenov Runda I

Stoimenov wyraźnie był aktywniejszy od swojego rywala, atakował szybkimi kombinacjami ciosów pięściami, próbował także pojedynczymi kopnięciami na głowę. Hooi nieco nerwowo, ale skutecznie się bronił i też próbował odpowiadał. Zdołał nawet dwa razy dobrze uderzyć rywala kolanem, ale ten nie dał się złamać. Gdy wydawało się, że zaraz dojedziemy do końca, Hooi trafił świetnym lewym, rzucił się na leżącego rywala, który tylko zwinął się w kulkę i nie bronił, więc sędzia przerwał walkę!

Nie ma czasu na przerwę, bo już teraz przed nami walka Omielańczuk vs Kita!

Omielańczuk vs Kita Runda I

Zaczęli!

Omielańczuk vs Kita Runda I

Zaczęło się bardzo mocno, bo od obalenia Omielańczuka przez Kitę. Po chwili jednak ten zdołał się podnieść i walka wróciła do stójki. Mniej więcej w połowie Omielańczuk świetnie trafił Kitę prostym, ale nie wiedzieć czemu nie poszedł za ciosem, by wykorzystać zachwianie rywala! Tuż przed upływem 4. minuty Kita znów obalił rywala, mocno go obijał w parterze i próbował nawet poddania, ale to mu się nie udało i Omielańczuk tuż przed końcem rundy podniósł walkę do stójki.

Omielańczuk vs Kita Runda II

W drugiej rundzie mieliśmy już mniej akcji, ale w końcu Kita próbował obalić, co mu się jednak nie udało i to Omielańczuk był w pozycji dominującej. Po chwili jednak nie było aktywności z obu stron i sędzia kazał wrócić do stójki. Z niej już nie przenieśliśmy się do parteru, a obaj zawodnicy wyglądają na mocno zmęczonych.

Omielańczuk vs Kita Runda III

KONIEC! Kita wygrywa w trzeciej rundzie przez TKO!

Omielańczuk vs Kita Runda III

Kita znów poszedł po obalenie, dostał się za plecy rywala i początkowo szukał duszenia, ale później zdołał rozciągnąć rywala na macie i kolejne ciosy spadające na głowę Omielańczuka sprawiły, że sędzia musiał skończyć pojedynek przed czasem.

Spektakularny nokaut na gali KSW 79! Jembiev zgasił światło Delfino potężnym kopnięciem, to nagranie trzeba zobaczyć
Spektakularny nokaut na gali KSW 79! Jembiev zgasił światło Delfino potężnym kopnięciem, to nagranie trzeba zobaczyć

Przed nami chwila przerwy. Możecie zobaczyć, jak wyglądał spektakularny nokaut Jembieva na Delfino.

Koniec oczekiwania. Teraz przed nami walka Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny! Panowie spotkali się już ze sobą w 2015 w kickboxingu i wówczas lepszy był Mozny. Jak będzie teraz, gdy obaj przeszli do MMA?

Wrzosek vs Mozny Runda I

Obaj już w klatce, zaczynamy!

Wrzosek vs Mozny Runda I

Nie jest zaskoczeniem, że obaj, jako kickbokserzy, zaczęli starcie od licznych, niskich kopnięć. Lepszy efekt zdawały się mieć te od Wrzoska, ale prawdziwy efekt dało wysokie kopnięcie Wrzoska na szczękę Moznego! Mimo że ten upadł po tym ciosie, to zdołał się podnieść i nie pozwolił się dobić. Polak zdołał także dwukrotnie przewrócić Słowaka, podcinając go niskimi kopnięciami. Ostatecznie jednak nie zdołał go wykończyć.

Wrzosek vs Mozny Runda II

Tym razem nie mieliśmy dużo dynamiki, ale Wrzosek metodycznie osłabiał lewą łydkę rywala mocnymi kopnięciami i kilkukrotnie "ściął" go tak na ziemię. Wówczas jednak nie szedł do parteru, tylko wciąż z góry starał się kopnięciami osłabiać Słowaka. Mozny będzie miał zaraz problem z chodzeniem, nie mówiąc o walce.

Wrzosek vs Mozny Runda III

CO TU SIĘ DZIAŁO! Wrzosek metodycznie kopał rywala, gdy dostał potężny cios pięścią na szczękę! Mozny poczuł krew i rzucił się na zamroczonego rywala. Wrzosek heroicznie próbował nie dać rywalowi rozpuścić rąk i jakimś cudem, mimo że ledwo widział na oczy, zdołał przetrwać i podnieść walkę. Ta nabrała tempa, bo Mozny wiedział, że wciąż ma szansę, ale Wrzosek wrócił też do swoich niskich kopnięć. Jeszcze w ostatniej minucie Słowak znów trafił, jednak znów nie zdołał wykończyć Wrzoska, który obronił się w parterze. Ostatecznie obaj dotrwali do końca!

Wrzosek wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Nie ma czasu na dłuższą przerwę, przed nami przedostatnia walka tego wieczora, Dominik Humburger vs Jorge Bueno!

Humburger vs Bueno Runda I

Zaczęli!

Humburger vs Bueno Runda I

Na początku rywale starali się wybadać, ale po chwili Humburger zaczął zyskiwać przewagę. Bueno szukał obaleń, jednak rywal świetnie się przed nimi bronił, a na przestrzeni całej rundy zdecydowanie częściej obijał Brazylijczyka. 

Humburger vs Bueno Runda II

Tym razem Bueno dostał to, czego chciał i obalił swojego rywala już na początku drugiego starcia. Humburger jednak nie dawał się zdominować i wytrwał gorszy moment, by później obrócić się i samemu znaleźć się w pozycji górnej! Po chwili Czech postanowił podnieść walkę do stójki, jednak na kilkadziesiąt sekund przed końcem Bueno znalazł jeszcze jedno obalenie. 

Humburger vs Bueno Runda III

Koniec! Trzecia runda przypominała pierwszą - teraz Bueno nie miał tylu obaleń, a Humburger konsekwentnie obijał rywala w stójce. Na sam koniec Bueno jeszcze próbował uderzeń pięściami i ostatniego, rozpaczliwego obalenia, ale wiele to nie dało. Choć Czech nie zdominował rywala aż tak, to powinien wygrać u sędziów punktowych. 

Humburger wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Powolutku zbliżamy się do walki wieczoru!

Duffee już w klatce, a teraz zmierza do niej mistrz wagi ciężkiej KSW, Phil De Fries!

De Fries vs Duffee Runda I

Zaczynamy walkę mistrzowską!

De Fries vs Duffee Runda I

KOOOOONIEEEEEEEC! Phil De Fries ósmy raz broni pasa mistrza KSW wagi ciężkiej!

De Fries vs Duffee Runda I

Ależ mieliśmy początek! Duffee chciał spróbować wysokiego kopnięcia, ale szybko tego pożałował, bo Mistrz uchylił się, złapał rywala i rzucił na ziemię! Po pewnym czasie zapasów w parterze Duffee, z pomocą siatki, zdołał się nieco podnieść. Anglik nie dał jednak rywalowi uciec, dociskał go, dociskał, aż w końcu rozciągnął go na macie, zaczął uderzać z góry, a że Duffee się nie bronił, to sędzia przerwał walkę!

To już wszystko na gali KSW 79 w Libercu. Za nami 9 starć, niektóre były ciekawe inne mniej, ale najważniejsza informacja wieczoru to taka, że Phil De Fries pozostaje mistrzem KSW w wadze ciężkiej.

KSW 79 RELACJA NA ŻYWO Gala KSW 79 LIVE ONLINE KSW 79 dzisiaj 25.02 NA ŻYWO w INTERNECIE

Na gali KSW 79 w Libercu może wyłonić się sporo nieoczywistych bohaterów. Nie jest to najmocniej obsadzone wydarzenie, ale ciekawych starć na pewno nie zabraknie, a fani będą mogli oglądać w akcji takie nazwiska jak Omielańczuk, Kita, Wrzosek czy De Fries. I to właśnie z tym ostatnim wiążą się największe emocje, bowiem Anglik stanie do ósmej już obrony pasa mistrzowskiego KSW! Tym razem jego rywalem będzie Todd Duffee, Amerykanin, który do niedawna bił się w największej federacji MMA na świecie, amerykańskiej UFC.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze