Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS Tomasz Adamek, Mamed Khalidov

XTB KSW: Epic

KSW: Epic KIEDY? Gala XTB KSW: Epic o której godzinie? KSW: Epic Data i godzina gali KSW: Epic kiedy i o której?

2024-02-23 20:37

KSW: Epic KIEDY? Gala XTB KSW: Epic o której godzinie? KSW: Epic Data i godzina gali KSW: Epic kiedy i o której? Gala KSW: Epic budzi ogromne emocje i nic dziwnego – zobaczymy na niej wiele ciekawych starć w różnych formułach i powrót do korzeni KSW, czyli turniej MMA w wadze półciężkiej. Oczywiście wisienką na tym torcie będzie starcie Adamek – Khalidov w boksie. Sprawdź, kiedy i o której odbędzie się gala XTB KSW: Epic.

KSW: Epic KIEDY? Gala XTB KSW: Epic o której godzinie?

Studio na żywo przed galą XTB KSW: Epic na żywo na kanale Koloseum na YT oraz na FB Super Express Sport oraz Super Express. Po studiu dwie darmowe walki. Zapraszamy od 17:30! KLIKNIJ TUTAJ!

Fani na galę XTB KSW: Epic czekali od wielu tygodni. Oficjalne potwierdzenie walki zostało ogłoszone w połowie grudnia 2023 roku i od tamtego czasu rozpoczęła się wielka dyskusja na temat szans zawodnika MMA w walce bokserskiej z byłym mistrzem świata w tej dyscyplinie i to w dwóch kategoriach. Khalidov nie ma zbyt wielu atutów w starciu z Adamkiem – jest młodszy i walczy regularnie, natomiast Adamek po raz ostatni walczył 5 lat temu. Z drugiej jednak strony „Góral” podszedł do sprawy bardzo poważnie i przygotowuje się do walki na obozie na pełnych obrotach.

KSW: Epic Data i godzina gali KSW: Epic kiedy i o której?

Mimo że eksperci w większości wskazują Adamka jako faworyta, to fani są niezwykle ciekawi tego, jak będzie wyglądało starcie dwóch legendarnych zawodników sportów walki. Warto jednak wspomnieć także o innych walkach z gali KSW: Epic, bowiem nie będzie brakowało ciekawych zestawień – takich Ivan Erslan vs. Bogdan Gnidko czy Phil de Fries vs. Josh Barnett. W turnieju wezmą udział natomiast Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Kleber Silva i Damian Piwowarczyk.

Gala XTB KSW: Epic odbędzie się w sobotę, 24 lutego. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00, ale już od 17:30 rusza nasze studio na kanale Koloseum na YouTube oraz na naszym profilu Super Express Sport na Facebooku. Gala XTB KSW: Epic dostępna będzie tylko w PPV – DOSTĘP MOŻESZ WYKUPIĆ TUTAJ >>>KLIKNIJ<<<.

Najnowsze