Kuba Wojewódzki

i

Autor: Instagram/ kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki

Szczera wypowiedź!

Kuba Wojewódzki powiedział, czy poszedłby walczyć w FAME MMA. "Dla pieniędzy zrobię wszystko!"

2023-03-29 11:46

Kuba Wojewódzki zawalczy w FAME MMA? Prezenter w programie "Kuba Wojewódzki Show" gościł Wojciecha Golę, włodarza federacji freak-fightowej i w trakcie wywiadu wywiązała się z nimi rozmowa na temat potencjalnego udziału dziennikarza w gali. Sam Wojewódzki nie ukrywa, że jeśli dostałby odpowiednią propozycję, to bardzo chętnie spróbowałby swoich sił!

Kuba Wojewódzki odbył bardzo ciekawą rozmowę z Wojciechem Golą w programie "Kuba Wojewódzki Show", w którym poruszony został temat potencjalnego udziału dziennikarza w gali freak-fightowej. Okazuje się, że prezenter byłby bardzo zainteresowany, jednak warunkiem, który musiałby być spełniony są odpowiednio wysokie zarobki. Sam Wojewódzki nie jest skrępowany takim podejściem i jak sam mówi, "dla pieniędzy zrobi wszystko"!

Kuba Wojewódzki w FAME MMA? Między nim a Golą wywiązała się ciekawa rozmowa

Sam Wojciech Gola przekonywał Wojewódzkiego w programie, że mógłby liczyć za start w FAME MMA na wielkie pieniądze, co akurat zdaje się podpasowywać Wojewódzkiemu, zainteresowanemu stawką.

- Jak ja bym się zgodził, to ile bym mógł wziąć pieniędzy? (...) Jak ty mnie cenisz?  - zapytał Wojewódzki.

- Na pewno są to stawki wysokie... - opdpowiedział Gola i wskazał, że największe nazwiska inkasują w FAME MMA naprawdę dużo pieniędzy.

 - Zawodnicy zarabiają w setkach tysięcy, a ty na pewno byś dostał stawkę topową - opowiadał włodarz FAME MMA.

- Moja ulubiona kwota to "więcej". Ale szczerze mów ile, bo ja jestem gotów podjąć decyzję nawet teraz. Jakie to są pieniądze. Ile mógłbym dostać? Bańkę? Tak serio. Dostałbym milion złotych za walkę? Milion za 15 sekund? - powiedział Wojewódzki.

- Pieniądze lubią ciszę. Ale na pewno zależałoby mi, żebyś wystąpił. Czy jest taka stawka, za którą wszedłby do klatki? - pytał Gola?

- Oczywiście, że tak. Ja dla pieniędzy zrobię wszystko. Jestem jedynym Polakiem, który to mówi - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Sonda
Myślisz, że Kuba Wojewódzki naprawdę zawalczy na Fame MMA?
Listen on Spreaker.
Najnowsze