Norman Parke, Rhys McKee

i

Autor: Instagram Normana Parke'a / Instagram Rhysa McKee Norman Parke, Rhys McKee

Kumpel Normana Parke'a ze zmasakrowaną twarzą po mistrzowskiej walce. Gwiazdor MMA pokazał brutalne zdjęcia

2022-06-26 18:50

Świat MMA jest niezwykle brutalny. Zawodnicy często poświęcają naprawdę dużo, by dać kilkanaście minut wyjątkowej rozrywki dla swoich fanów. Najlepiej udowodnił to Rhys McKee, nowy mistrz organizacji Cage Warriors. Pokazał twarz po brutalnej wojnie. Te rozcięcia wymagały założenia wielu szwów! Zobacz te zdjęcia - uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Wielu wojowników MMA poświęca całe życie, by osiągnąć duży sukces. Jednym z nich był Norman Parke, który po występach w UFC świetnie radził sobie w KSW, a ostatnio trafił do freak-fightowych organizacji, w których zarabia olbrzymie pieniądze. "Stormin" chciał, by do Polski trafił także jeden z jego kolegów Rhys McKee. - Chcesz rewanżu? Walcz z moim kumplem z teamu, Rhysem McKee! Zaakceptuj warunki i wtedy pomyślę, czy dać ci rewanż, jeśli go pokonasz - mówił Parke w rozmowie z „Super Expressem” po FAME MMA 10.

NIE PRZEGAP! Paskudne zachowanie Rosjan po wygranej Gamrota w UFC. Nienawistne zachowanie wobec Polaka! Nie mogą się pogodzić

Rhys McKee mistrzem Cage Warriors. Miał zmasakrowaną twarz po walce

Rhys McKee stoczył dwa pojedynki w UFC, a ostatnio został zawodnikiem nie FAME MMA, a Cage Warriors. Na ostatniej gali pokonał Justina Burlinsona, nokautując go w trzeciej rundzie. Nowy mistrz organizacji skończył ze zmasakrowaną twarzą. Jeden i drugi wyglądał fatalnie.

Na twarz Irlandczyka trzeba było założyć wiele szwów. Mimo wielkiego bólu i obrażeń na głowie, usta układały się w szczery, piękny uśmiech.

Zobacz, jak wyglądała twarz Rhysa McKee po walce na Cage Warriors. Masakra!

Kulisy FAME MMA 14
Najnowsze