Wiktoria Jaroniewska, Laluna

i

Autor: Instagram Wiktorii Jaroniewskiej / YouTube FAME MMA ZRZUT EKRANU Wiktoria Jaroniewska, Laluna

Laluna kompromituje się tłumaczeniami po porażce na FAME 14! Mocna odpowiedź Jaroniewskiej

2022-05-17 9:45

"Laluna" z Królowych Życia TTV przegrała walkę na gali FAME MMA 14. Wiktoria Jaroniewska w ostatniej chwili wskoczyła do pojedynku i mimo krótkich przygotowań, wygrała po niejednogłośnej decyzji sędziów. "Laluna" postanowiła wytłumaczyć się z wtopy w ringu. Skompromitowała się swoimi słowami. Jaroniewska mocno jej odpowiedziała.

Takiego początku gali FAME MMA 14 nikt się nie spodziewał. Niemal cała krakowska Tauron Arena gorąco dopingowała jedną zawodniczkę - Wiktorię Jaroniewską. Szczypiornistka i studentka dietetyki wygrała po niejednogłośnej decyzji sędziów i podbiła serca kibiców. Jej zachowanie z szacunkiem do "Laluny" z Królowych Życia spodobało się fanom.

FAME MMA 14: Laluna nie może pogodzić się z porażką?

Laluna z Królowych Życia nie potrafi nadal pogodzić się z porażką na FAME MMA 14. Kontrowersyjna celebrytka opublikowała obszerny wpis na Instagram Stories. Żaliła się na taktykę obraną przez Jaroniewską.

NIE PRZEGAP! Po 10 latach znowu mamy medale MŚ w boksie. Dwie Polki na podium

- Wiedziałam od początku, że przegram i tak się stało. Stres, który federacja mi zrobiła z hejtem, spalił mnie całkowicie. Szykowałam kondycję na 3 rundy uciekania przędzenie miała przeciwniczka, a ja miałam pełną kondycję na 3 rundy, aby iść za nią i się bić, a nie ją gonić i dlatego przegrałam tę walkę. Nie byłam w stanie zadać ciosu, ani jej sprowadzić, bo miała taktykę uciekania - napisała na Instagramie.

Jaroniewska ostro odpowiada Lalunie po FAME 14

Jaroniewska postanowiła odpowiedzieć Lalunie za pośrednictwem Instagrama. - Wygrywa ten, kto walczy mądrze i trzyma się planu, a nie leci do przodu na wariata. Wiedziałaś, kogo wybierasz. Nie jest trudno się domyśleć, że miałaś mnie za łatwy cel i chciałaś wygrać tę walkę, ale ja też chciałam i w ten sposób pokazałam swój charakter. Ja na szczęście pamiętam wszystko. Miałam ogromną świadomość wyjścia do walki i samego przebiegu tego pojedynku. Trzeźwo myślałam przed, w trakcie i po walce - napisała.

NIE PRZEGAP! Na jaw wyszło, ile zarabiają gwiazdy FAME MMA. Bajońskie kwoty, niektórzy na taki majątek muszą pracować wiele lat

Sonda
Czy Wiktoria Jaroniewska powinna zostać w FAME MMA?
Kulisy FAME MMA 14
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze