Legenda chwali się SEKSOWNYM ciałem w kusym bikini! Nie uwierzysz, że ma 53 lata [ZDJĘCIA]

2020-05-22 19:36 FAN
Lillian Garcia
Autor: Instagram / Lillian Garcia Lillian Garcia

Fanom ze Stanów Zjednoczonych tej pani przedstawiać nie trzeba! Lillian Garcia to legendarna spikerka, która przez lata występowała w ringach organizacji WWE. Seksowna była piosenkarka zachwyciła kibiców niesamowitymi zdjęciami z pięknych plaż Kalifornii. Patrząc na nią, nie chce się wierzyć, że ma na karku aż 53 wiosny!

Lilian Garcia to jedna z najsłynniejszych spikerek ringowych, które pojawiały się w organizacji WWE. Amerykanka z hiszpańskimi korzeniami przez wiele lat przedstawiała wchodzących do ringów zapaśników, a także ogłaszała wyniki ich walk. Po kilkunastu latach regularnej pracy, od pewnego czasu zajmuje się tym dla organizacji MMA, Professional Fighters League.

Jon Jones gotowy na walkę z Janem Błachowiczem! "Jesteś następny"

Mieszkająca w Los Angeles gwiazda cieszyła się ostatnio z otworzenia plaży na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W gorących ujęciach z Kalifornii występowała w bardzo kusym bikini. - Woohoo! Plaże w Los Angeles znowu są otwarte! To kolejny krok, który pozwoli nam wyjść z tego koszmaru - napisała. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że ma już... 53 lata! Cały czas wygląda niemal jak nastolatka.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.