Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: Instagram/jurasmma Łukasz "Juras" Jurkowski

Wielki powrót?!

Łukasz "Juras" Jurkowski wróci do klatki na pozasportową walkę? "Doszliśmy do porozumienia"

2022-10-11 14:30

Łukasz "Juras" Jurkowski kolejny raz wejdzie do oktagonu? Ikona organizacji KSW opublikowała w mediach społecznościowych tajemnicze nagranie. Ujawnił, że jest po rozmowach, by stoczyć... pozasportową walkę. Czy to oznacza, że wyjdzie w jednej z freak-fightowych organizacji? Mówił nawet o swoim rywalu, ale nagranie posiada pewną, poważną wadę. Po chwili wyjaśnił wszystko w komentarzu.

Czy Łukasz "Juras" Jurkowski wróci do klatki? Dłuższy czas temu ikona KSW zakończyła swoją karierę. Po porażce z Mariuszem Pudzianowskim, były komentator organizacji odwiesił rękawice na kołku. - Czy chciałbym jeszcze raz stoczyć walkę? Tak, ale tylko wtedy, jak będę mógł skupić się na pełnych przygotowaniach. Nie mam z żadną organizacją ważnego kontraktu. Free agent. Do klatki wejdę tylko za dobre pieniądze, fajna gala, dobry rywal - mówił pewien czas temu "Juras" cytowany przez MMA.pl.

PRIME MMA odpowiada na zarzuty FAME MMA i High League. Mocne słowa o "zastraszaniu zawodników"

Juras wróci do klatki? "Doszliśmy do porozumienia"

W mediach społecznościowych Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego pojawiło się tajemnicze nagranie. Ikona KSW opowiadała o tym, że jest po rozmowach i negocjacjach. Co więcej, zawodnik miał dojść do porozumienia i stoczenia pozasportowej walki. Gdy zaczął mówić o rywalu rozbrzmiała muzyka tak, by nie było słychać, co mówił dalej.

- Słuchajcie, kochani, jestem świeżutko po rozmowach, po jakichś negocjacjach. Doszliśmy do jakiegoś porozumienia, aby stoczyć taką walkę pozasportową. Mogę powiedzieć, że moim rywalem będzie… - słychać na nagraniu "Jurasa".

Na początku nie było wiadomo, czy "Juras" postanowił nieco zażartować z fanów, czy rzeczywiście planował już powrót do klatki na "pozasportowy" pojedynek. Szybko wyjaśnił jednak, że postanowił nieco pofiglować. - To taki żart był. Napiszę dla tych co przeczytali, a nie posłuchali - napisał w komentarzu.

Kim jest Łukasz Jurkowski?

Łukasz "Juras" Jurkowski to jedna z ikon organizacji KSW, który reprezentował jej barwy przez siedemnaście lat. Łącznie stoczył w MMA 29 pojedynków, stając się jedną z twarzy polskich sportów walki. Wygrał 17 walk, przegrywał dwunastokrotnie. Ostatnią wygraną zanotował w kwietniu 2019 roku, pokonując Stjepana Bekavaca.

Mariusz Pudzianowski wywołał falę komentarzy. Kompletnie zaskoczył fanów, w takim stroju jeszcze go nie widzieli!

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze