nietypowy ubiór Pudziana

Mariusz Pudzianowski wywołał falę komentarzy. Kompletnie zaskoczył fanów, w takim stroju jeszcze go nie widzieli!

2022-10-11 13:32

O Mariuszu Pudzianowskim znów jest głośno! Legendarny strongman i zawodnik MMA przez wiele lat toczył pojedynki w KSW i w końcu doczekał się walki na miarę swojego wkładu w rozwój tej federacji. O jego walce z Mamedem Khalidovem mówi się bardzo dużo, ale „Pudzian” potrafi wywołać emocje u swoich fanów także w inny sposób. Tym razem chodzi o strój w jakim Pudzianowski zaprezentował się na swoim profilu na Instagramie.

Mariusz Pudzianowski początkowy nie był zbyt chętny, aby walczyć w mieszanych sztukach walki, ale KSW zaproponowało mu wielkie jak na ówczesne czasy pieniądze i jak się okazało, „Pudzian” wkręcił się na całego. Po 13 latach i 25 walkach w klatce w końcu stanie do walki, o jakiej marzyło wielu fanów KSW od lat. Były strongman zmierzy się z Mamedem Khalidovem, który podobnie jak Pudzianowski, walnie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. Pudzianowski popularność zdobył ją wcześniej, a utrzymuje ją nie tylko walcząc, ale aktywnie dyskutując ze swoimi fanami i publikując wiele różnych treści w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił podzielić się nietypowymi zdjęciami w... stroju strażackim!

Mariusz Pudzianowski zaskoczył fanów nowymi fotkami

Mało kto cieszy się w Polsce taką sympatią fanów, jak Mariusz Pudzianowski. W mediach społecznościowych często pokazuje on swoją codzienność – czyli pracę i treningi. Wydaje się, że zdołał osiągnąć równowagę między tym, co warto pokazać, a czego nie warto pokazywać w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił pochwalić się dość osobliwą sesją zdjęciową, bowiem zapozował w stroju... strażaka!

Jak sam napisał, miał okazję przetestować wóz strażacki OSP Biała Rawska (stamtąd pochodzi i tam mieszka obecnie były strongman). Pudzianowski nie zdradził, z jakiej okazji mógł przejechać się wozem strażackim i ubrać się w strój prawdziwego strażaka, ale widok ten wywołał prawdziwą falę komentarzy od fanów. Nie zabrakło zabawnych porównań do strażaka Sama (postać z bajki), nawoływań do przeciągnięcia wozu (nawiązanie do zawodów strongman) czy pytań o to, czy Pudzianowski w istocie nie zechciałby zostać strażakiem. Zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego w stroju strażackim zobaczycie w galerii poniżej:

PUDZIANOWSKI OCENIA swoje SZANSE z Khalidovem. Przyznał TO WPROST!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze