Maja Staśko w High League

i

Autor: High League / materiały prasowe Maja Staśko w High League

Wszystko się wyjaśniło!

Maja Staśko nie zawalczy na High League! Mówiono, że ją usunięto, mamy jej odpowiedź!

2023-02-20 17:40

Wyjaśniło się, czemu Maja Staśko nie będzie na razie występować na High League. Mimo że wydawało się, że aktywistka będzie obecna na następnej edycji gali freak-fightów, tak ostatecznie zabrakło ją w planach federacji, przez co część fanów podejrzewała, że współpraca została przerwana. Do samej sprawy na swoich mediach społecznościowych odniosła się Staśko, która powiedziała, czemu w najbliższym czasie nie zobaczymy ją w oktagonie.

Maja Staśko zdecydowała odnieść się do informacji i plotek na swój temat. Wśród kibiców freak-fightów mnożyły się domysły mówiące o tym, że federacja High League i Staśko przerwały współpracę i nie zobaczymy aktywistki pod szyldami tej gali freak-fightów. Do samej informacji odniosła się aktywistka na swoich mediach społecznościowych mówiąc, co właściwie się stało i dlaczego nie zobaczymy jej na najbliższej imprezie.

Maja Staśko nie zawalczy na kolejnym High League. Wszystko skomentowała

Mimo plotek mówiących o tym, że High League i Stasko nie będą już współpracować, aktywistka stwierdziła, że wszystkie takie informacje są "fake newsami", a ona zamiast walczyć, zamierza skupić się na pisaniu swojej książki i walce o poprawę kondycji psychicznej

-  Fake news, ale [to] nie dziwi, bo to Szalony Reporter. Nie było ŻADNEJ takiej rozmowy z HL. Walka o pas miała być moją ostatnią, ale gdy jej nie ma - wybieram swoją pracę. Teraz piszę książkę o patoinflu i tym się zajmuję 24/7! I inną walką - o zdrowie psychiczne" - napisała Maja Staśko na Twitterze.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze