Mamed Khalidov

i

Autor: Materiały prasowe KSW Mamed Khalidov

Nie wyklucza tego!

Mamed Khalidov w FAME MMA czy High League. Wypowiedział się jasno. Nie wyklucza, ale...

2022-10-03 11:43

Coraz więcej zawodowych sportowców decyduje się na starty dla freak-fightowych organizacji. W ostatni weekend w organizacji PRIME zadebiutował Daniel Rutkowski z KSW. Czy jego śladami poszedłby także Mamed Khalidov? To niekwestionowanie jedna z największych gwiazd MMA w Polsce. Ostatnio opowiedział, jaki warunek musiałby zostać spełniony, by zdecydował się na występ we freak-fightach.

Czy Mamed Khalidov byłby w stanie wystąpić we freak-fightowej organizacji? W KSW mierzył się z wieloma czołowymi sportowcami. Z pewnością w PRIME, FAME MMA czy High League byłby w stanie zarobić wielkie pieniądze. Tylko czy byłoby zainteresowany takim starciem? Okazuje się, że tak. Stawia jednak jasne warunki, które trzeba spełnić. A o takie wbrew pozorom nie musiałoby być wcale tak łatwo. Mamed Khalidov ujawnił to w rozmowie w podaście Żurnalisty.

Mamed Khalidov we freak-fightach? Szczere słowa gwiazdy KSW

Mamed Khalidov przyznał wprost, że nie wyklucza takiego startu. Podszedłby jednak do niego nie jak Marcin Wrzosek czy Norman Parke, ale jak Borys Mańkowski. "Polish Zombie" i "Stormin" są gotowi na starcie z każdym z rywali - nie tylko sportowcami, ale i celebrytami. Parke wielokrotnie podkreślał hasło o "łatwych pieniądzach".

Khalidov mówi, że jego takie rozwiązanie nie interesuje. - Zawsze mówiłem, że jeżeli mam sprawdzić się ze sportowcem, zawodowcem, nie z jakimś freakiem, to tak. Jestem jak najbardziej gotów. Chodzi mi po prostu o to, że nie będę walczył z człowiekiem, który nie stanowi dla mnie wyzwania - mówi Khalidov w podcaście Żurnalisty.

Mamed Khalidov - kim jest? Osiągnięcia, bilans walk

Mamed Khalidov to jedna z największych gwiazd polskiego MMA i ikon organizacji KSW. W zawodowej karierze stoczył aż 45 pojedynkow. Wygrał 35 z nich. Przez długi czas był mistrzem organizacji KSW. Ostatnio mierzył się w grudniu 2021 roku z Roberto Soldiciem. Przegrał przez nokaut, tracąc swój pas wagi średniej.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Daniel Rutkowski dosadnie po wygranej na PRIME 3: W KSW starałbym się BARDZIEJ
Najnowsze