Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

Co dalej?

Mamed Khalidov z nagłą wiadomością. Ma poważne rozterki. Zastanawia się nad przyszłością, to co planuje rozejdzie się szerokim echem

2023-09-07 13:44

Mamed Khalidov wciąż czeka na ogłoszenie kolejnej walki w mieszanych sztukach walki. Po dwóch zwycięstwach z rzędu zaczęto głośno mówić o tym, że legenda KSW być może ponownie zawalczy o pas. Kibice olsztynianina wciąż muszą uzbrajać się w cierpliwość. Niespodziewanie jednak Khalidov wystosował wiadomość do fanów. Ta jest przełomowa, bo zawodnik zastanawia się nad zmianą dyscypliny.

Mamed Khalidov przed blisko dwoma laty przeżył jeden z najtrudniejszych momentów w swojej karierze. Legenda polskiego MMA została brutalnie znokautowana przez Roberto Soldicia i nad zawodnikiem zawisło widmo zakończenia kariery z powodów zdrowotnych. Bo nawet lekarze między wierszami przekazywali, że obrażenia były poważne i kontynuowanie przygody z MMA może mieć poważne konsekwencje w przyszłości.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Khalidov w boksie? Nagła wiadomość od legendy

Khalidov jednak wrócił i to w wielkim stylu. Wygrał dwie walki z rzędu i to z nie byle kim, bo najpierw pokonał Mariusza Pudzianowskiego, a ostatnio Scotta Askhama. Teraz można zastanawiać się, kto będzie kolejnym rywalem Khalidova. Niespodziewani jednak w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość od samego zawodnika. Legenda KSW zastanawia się nad zmianą dyscypliny.

Pojawiła się niespodziewana wiadomość od Mameda Khalidova. Wielkie poruszenie wśród kibiców. Jednoznaczny przekaz

- Witam wszystkich po wakacjach. Pewnie z wielką przyjemnością wróciliście do pracy, a dzieciaki do szkoły. No może z tą przyjemnością to za dużo powiedziane... Też oczywiście miałem wakacje, które się skończyły i przyszedł czas, żeby wziąć się do roboty. I teraz jest pytanie... Co, jakie kolejne wyzwania? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Spróbować czegoś innego? Dużym wyzwaniem byłaby walka bokserska. Co o tym myślicie? - zapytał Khalidov fanów w nagraniu. Walka bokserska zawodnika na pewno odbiłaby się szerokim echem w polskim świecie sportów walki.

Mamed Khalidov po gali KSW na Narodowym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze