Marcin Dubiel z pieskiem

i

Autor: Instagram Marcin Dubiel z pieskiem

Pupil daje mnóstwo radości

Marcin Dubiel pokazał uroczego pieska. Musicie zobaczyć tego słodziaka i rozpłynąć się jak wszyscy!

2023-07-15 13:54

Marcin Dubiel w ostatnich miesiącach wyrósł na prawdziwą gwiazdę freak-fightów w Polsce. Nie dość, że popularny youtuber dysponuje ogromnymi zasięgami w sieci, to jeszcze zrobił spory postęp sportowy. Nie powinno więc zaskakiwać, ze jego treści spotykają się z wieloma reakcjami. Nie inaczej było w przypadku fotki w towarzystwie ukochanej Natalii Karczmarczyk oraz... uroczego pieska!

Marcin Dubiel ostatnio może cieszyć się ze świetnych wyników w sporcie. Ostatnią walkę w oktagonie popularny youtuber przegrał w czerwcu 2022 roku, gdy po decyzji sędziów w górę powędrowała ręka Alberto Simao. Od tego czasu Dubiel trzy razy wkroczył ponownie do klatki i za każdym razem wygrywał bez orzeczenia sędziów punktowych. Najpierw w hitowym starciu na Fame MMA 15 pokonał w brutalnej walce w klatce rzymskiej Kacpra Błońskiego. Później na Fame MMA 16 jego uderzenia okazały się za mocne dla Mateusza Trąbki. W marcu tego roku natomiast Marcin Dubiel na High League 6 wygrał dzięki gilotynie z Jarosławem "Pashą" Jarząbkowskim.

Tak dobre wyniki musiały przełożyć się na kolejne oferty walk i zainteresowanie fanów. Już 21 lipca Dubiel wystąpi na Fame Friday Arena 1, a jego rywalem będzie Filip "Filipek" Marcinek. Zanim jednak dojdzie do tego starcia, pojawiają się kolejne zapowiedzi w mediach społecznościowych. Na jednym z trailerów Dubiel cieszy się towarzystwem uroczego psa.

Zdjęcie Kamili Wybrańczyk bez stanika pojawiło się w sieci. Szybka reakcja Artura Szpilki

Marcin Dubiel ze słodkim pieskiem

Fani musieli być zaskoczeni, rozczuleni i zadowoleni z takiego widoku. Na pierwszym ze zdjęć uroczy pudel grzecznie siedzi między Marcinem Dubielem a jego dziewczyną Natalią Karczmarczyk. "Natsu" również znana jest z oktagonu. Na drugiej fotce widać Dubiela i "Filipka" - również z pieskiem. Widok nawet takich twardzieli w towarzystwie tak uroczej istoty zawsze musi tylko rozczulać i wzbudzać pozytywne emocje oraz reakcje!

Potężny konar daje specjalną moc Janowi Błachowiczowi. Wszystko widać na wideo nagranym zza krzaków

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze