Marcin Najman MIAŻDŻY Adamka i "DOLINIARZA". Padają wielkie kwoty i słowa o DYMANIU

2020-06-03 7:40 JWa
Jak zmieniali się sportowcy - Marcin Najman.
Autor: MAREK BARCZYŃSKI/SUPER EXPRESS 2014, Marcin Najman.

Marcin Najman doskonale wie, jak rozbudzić ciekawość kibiców! Tym razem "El Testosteron" postanowił zamieścić mocny wpis na Twitterze. Po raz kolejny pokazał, że nie jest mu po drodze z Tomaszem Adamkiem. Wywołał "Górala" do tablicy, używając do tego ostrych, żołnierskich słów. Padły ogromne kwoty i poważne zarzuty. Czy Najman doczeka się odpowiedzi?

W ostatnim czasie Marcin Najman sprawia, że robi się o nim bardzo głośno. Przejście do organizacji FAME MMA okazało się dla niego strzałem w "dziesiątkę". Niespodziewanie przekonał się bowiem, że ma wielu fanów wśród młodego pokolenia. "El Testosteron" stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko publikuje swoje zdjęcia sprzed lat, lecz także przemyślenia na przeróżne, aktualne tematy. We wtorek poinformowano, że gale grup MB Promotions i Tymex będą w najbliższych 3 latach pokazywane w Telewizji Publicznej, a nie jak dotychczas w Polsacie.

Marcin Najman zakpił z polskiego piłkarza. Przekręcił nazwisko i nazwał go "Gejewiczem"

Marcin Najman uważa, że to gra na nosie władzom prywatnej stacji. Na Twitterze w charakterystycznym dla siebie stylu odniósł się do ważnych dla bokserskich kibiców wiadomości. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w Polsce przy okazji po raz kolejny zaatakował przy tym Tomasza Adamka. Nie jest tajemnicą, że właśnie z "Góralem" Najman chętnie zmierzyłby się w pożegnalnej walce, ale Adamek do takiego starcia raczej się nie kwapi.

Marcin Najman w SZAŁOWYCH slipach tapla się w wodzie z nagim torsem. Mocne postanowienie [ZDJĘCIE]

"Gdzie teraz Adamek stoczy pożegnalną walkę? Też wydyma Mariana? A może jednak Marian dowiedział się,że Doliniarz dopiero co z pierdla wyskoczył i go pognał?Kilka pytań formalnych 1.Adamek gdzie ten deklarowany 1 mln $? Doliniarz gdzie deklarowane 2 mln zł ? Ciepły kiedy będziesz?" (pis. oryg.) - napisał na Twitterze w nocy z wtorku na środę Marcin Najman.