Marcin Najman nazwany OGÓRKIEM i WORKIEM do bicia [WIDEO]

2020-10-17 9:52 Andrzej Kostyra, MC
Marcin Najman i Kasjusz Don Kasjo Życiński
Autor: YouTube Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

To będzie jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków na gali FAME MMA 8. Między Marcinem Najmanem a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim od dawna jest sporo złej krwi. Ten drugi w rozmowie z Andrzejem Kostyrą nie zostawił suchej nitki na "El Testosteronie", nazywając go "ogórkiem" i "workiem do bicia".

O walce Marcina Najman z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim mówiło się od dawna. Ostatecznie, starcie zakontraktowano na FAME MMA 8. Walka odbędzie sią na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach. - Nigdy nie będziemy kumplami. Kiedyś był mi obojętny. Z początku mówię, dobra, najdroższy worek do bicia, ma jakiś pomysł na siebie... Później, jak zaczął obrażać tych wszystkich prawdziwych sportowców, to pomyślałem, że mu się popie... w głowie - powiedział "Don Kasjo" o swoim rywalu, będąc gościem vloga Andrzeja Kostyry.

FAME MMA 8: Karta walk. Znamy walkę wieczoru i kolejnych bohaterów gali! [WIDEO]

Dla Życińskiego będzie to czwarta walka w FAME MMA. Wcześniej pokonał Adriana Polańskiego, Dawida Ambroziaka i Macieja Rataja. - Ja jestem dla robienia show i żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Marcina Najmana - stwierdził.

Tomasz Hajto zawalczy w klatce MMA? Stanowcza deklaracja

DON KASJO: Najman to najdroższy WOREK do BICIA! Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rywal "El Testosterona" jest przekonany, że walka nie potrwa długo. - Ja solidnie się nie przygotowuję, ale kondycję mam bardzo dobrą. Nawet jakbym był mega zmęczony, to nigdy tego nie pokażę. Byłoby mi wstyd z tymi ogórkami... Walka długo nie potrwa, bo nie będę się z nim bawił - przyznał "Don Kasjo".

PRZERAŻAJĄCY NOKAUT na gali MMA. Bił nieprzytomnego rywala [WIDEO]

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. W walce wieczoru zmierzą się Kacper "Blonsky" Błoński i Marcin Dubiel.

Najnowsze