Marcin Najman

i

Autor: YouTube/Marcin Najman Marcin Najman przed walką Tańcula - J. Murański

Marcin Najman nie ma wątpliwości co do Jacka Murańskiego. Ostrzega Arkadiusza Tańculę, mówi o nielegalnych ciosach

2021-11-20 10:09

Już w sobotę odbędzie się gala FAME MMA 12. Fani od tygodni czekają na kolejną odsłonę freak fightowej federacji, a w ostatnich dniach zaciekawienie znacznie wzrosło. Ma to związek ze zmianą w karcie gal, jaką wywołała kontuzja Mateusza Murańskiego. W jego miejsce wskoczył ojciec, Jacek Murański, który ma się zmierzyć w „klatce rzymskiej” z Arkadiuszem Tańculą. Starcie 52-latka z 20 lat młodszym rywalem intryguje niemal wszystkich, a głos w tej sprawie zabrał także Marcin Najman.

Konflikt Tańculi z rodziną Murańskich trwa już od wielu miesięcy. Podczas FAME MMA 10 32-latek wygrał z Mateuszem Murańskim, jednak starcie rozstrzygnęło się w niecodziennych okolicznościach. Zwycięzca był zdecydowanie lepszy w pierwszej i drugiej rundzie, ale nie dał rady znokautować rywala, który przyjął masę ciosów i dalej stał. Z kolei w ostatniej odsłonie Tańcula opadł z sił i ledwo stał na nogach, a „Muran” okładał go po głowie. Ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo na punkty, ale triumfator nie był w stanie wyjść z klatki o własnych siłach. Stało się jasne, że po takiej wojnie musi dojść do rewanżu, który na zawsze rozstrzygnie kwestię lepszego z tej pary. Pojedynek Tańcula – Murański II planowano na najbliższą galę, jednak chętny rewanżu zawodnik doznał kontuzji. Na niespełna tydzień przed walką ogłoszono, że jego zastępcą będzie Jacek Murański, a internet oszalał. Tym bardziej, że podpisano umowę w niecodziennej formule, która pobudza wyobraźnię wszystkich.

Don Kasjo wyśmiał Marcina Wrzoska i porównał go do Marcina Najmana! Okropny pocisk, nie było czego zbierać

FAME MMA to nie tylko krwawe, emocjonujące walki, ale też piękne ring girls. W galerii poniżej możecie poznać seksowne dziewczyny pracujące przy galach:

Inspiracja Koloseum

52-latek zastąpi syna, ale na własnych warunkach. Wyjdzie z Tańculą do „rzymskiej klatki” 3x3m, stworzonej na bazie walk gladiatorów w Koloseum, w małych rękawicach i w pięciu dwuminutowych rundach. Wydaje się, że konflikt pomiędzy bohaterami extra fightu jest zdecydowanie większy, niż w przypadku Tańculi i Mateusza Murańskiego. Przy każdej okazji dochodzi między nimi do konfliktu, a szansa na wyjaśnienie sobie wszystkiego nadejdzie już w sobotni wieczór. Pojedynkiem tym żyją miliony, a wśród nich jest Marcin Najman, który zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz.

Wiemy, ile Marcin Najman oferował Normanowi Parkowi za walkę! Aż ciężko uwierzyć w tę kwotę

- W moim odczuciu dojdzie do sytuacji niezgodnych z przepisami. Jestem przekonany, że Murański zaatakuje głową. Przestrzegam przed tym Arka Tańculę, żeby był na te uderzenia przygotowany. Pomimo ustaleń, że tego typu ciosów nie ma w repertuarze walki, jestem przekonany, że takowe się pojawią. Ciekawe, jak zareaguje na to FAME MMA – wyznał szczerze „El Testosteron”. Odniósł się on także do kontuzji Murańskiego, który nie kryje się z problemami z łokciem.

- Każdy zawodnik sportów walki, jeśli boryka się z kontuzją przed walką, robi wszystko, by ukryć ten uraz. Tutaj mamy do czynienia z sytuacją całkowicie odmienną. Murański od tygodnia chodzi z brudnym, powycieranym ściągaczem. Cały czas pokazuje krwiaka, który jest zwyczajnie stłuczonym miejscem po uderzeniu w coś twardego. Zrobił to sam, aby mieć wymówkę, L4, na wypadek porażki. Jest przekonany o porażce, więc od kilku dni skupia się na pokazywaniu krwiaka – ocenił Najman.

Sonda
Kto będzie lepszy w walce Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański?
DON KASJO o SPINIE z BOXDELEM! MOCNE SŁOWA o włodarzu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze