Marcin Najman

i

Autor: SE Marcin Najman

Apel zawodnika

Marcin Najman nie mógł przepuścić takiej okazji. Przerażająca wizja. Zwrócił się bezpośrednio do Bońka

2023-07-16 14:07

Atmosfera wokół polskiej kadry od kilku miesięcy jest bardzo słaba. Afera goni aferę, a sami piłkarze nie pozwalają zapomnieć o gorszych chwilach, bo sami na boisku spisują się słabo. To jeden z najgorszych momentów wizerunkowych PZPN od lat i krytyka pod adresem Cezarego Kuleszy wydaje się nie kończyć. Głos w sprawie zabrał również Marcin Najman, który niektóre rzeczy widzi w czarnych barwach.

Ostatnie ponad pół roku to ciąg fatalnych wydarzeń wokół reprezentacji Polski. Najpierw afera premiowa w trakcie mistrzostw świata w Katarze, następnie słaby początek eliminacji do mistrzostw Europy, aż w końcu doszło do blamażu w meczu z Mołdawią i wizerunkowa porażka PZPN związana z wydarzeniami około meczowymi z Kiszyniowa. Fani mają powoli dosyć takiego obrazu polskiej piłki.

Najman apeluje do Bońka. Namawia go do powrotu

Krytyka piłkarskiej centrali wzmogła się przede wszystkim po ostatnich wydarzeniach, które zapoczątkowane zostały oświadczeniem PZPN dotyczącym obecności Mirosława Stasiaka na meczu reprezentacji Polski w Mołdawii. Stasiak to osoba zamieszana w aferę korupcyjną, która była wśród oficjeli w Kiszyniowie. Według wielu to duża rysa na wizerunku PZPN. Do sprawy odniósł się również Marcin Najman.

Zawodnik CLOUT MMA we wpisie na Twitterze zwrócił się do Zbigniewa Bońka. - Zbyszek, głupio wyszło, mógłbyś jednak jeszcze poprowadzić PZPN ze trzy może cztery lata? - zapytał zawodnik MMA. Dodał jednocześnie, że reprezentacja może mieć problemy w meczu z Wyspami Owczymi. - W takiej atmosferze, bez Glika, Grosickiego i Kownackiego z Wyspami Owczymi leżymy - wróży Najman.

Sonda
Czy Cezary Kulesza powinien podać się do dymisji?
Najnowsze