Kamil Łaszczyk, Marcin Najman

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Marcin Wziontek/Super Express

mocne słowa

Marcin Najman nie wytrzymał! Ostro odpowiedział Łaszczykowi. Chce go ubić bez rąk, padły mocne słowa

2022-09-27 12:15

Pomimo tego, że Marcin Najman miał już w planach odejść na sportową emeryturę, z której całkiem szybko wrócił, wciąż nie brakuje chętnym do walki z nim. Obecnie "El Testosteron" przygotowuje się do pojedynku z Pawłem Jóźwiakiem, jednak nazwisko częstochowianina wciąż przewija się w kolejnych wywiadach. Tym razem postanowił wspomnieć o nim Kamil Łaszczyk. Na odpowiedź Marcina Najmana, i to naprawdę mocną, nie trzeba było długo czekać.

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Łaszczyk niebawem powiększy grono sportowców, którzy będą mieli okazję pokazać się w starciu z gwiazdą freak fightu. Pięściarz bowiem został wyzwany do walki przed Amadeusza "Ferrari" Roślika. Pięściarz przy okazji poszedł jednak o krok dalej i postanowił zaczepić Marcina Najmana twierdząc, że ten nie potrafi nawet poprawnie wyprowadzić lewego prostego. Jak przystało na "El Testosterona", na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. 

Przejmujące wyznanie gwiazdy FAME MMA 16! Przez jej obfity biust stała się pośmiewiskiem. Wiktoria Jaroniewska słyszała paskudne słowa

Mocna odpowiedź Najmana na słowa Kamila Łaszczyka! "El Testosteron" zaprasza go do Częstochowy

W swojej rozmowie z "Ring Polska" Łaszczyk dodał, że chętnie "naprawiłby" Najmana, gdyby dostał propozycję walki z nim. Błyskawicznie po tej wypowiedzi, głos zabrał częstochowianin, który nie przebierał w słowach. - Łaszczyk, szukasz ofert na gale freekowe. I ok. Ja to rozumiem. Ale zaczepianie mnie to głupi pomysł. Po 1 jesteś za malutki. Po 2 jak będziesz miał 43 lata i zerwane dwa ścięgna w barku od 5 lat, to zobaczysz czy sam zadasz poprawnie lewy prosty. Po 3 ja bez rąk cie ubije. - napisał na Twitterze Marcin Najman. 

Ogromna zadyma na konferencji FAME MMA 16! Pasut i Tańcula skoczyli sobie do gardeł, poszło o Jacka Murańskiego

Marcin Najman nie wytrzymał! Ostro odpowiedział Łaszczykowi. Chce go ubić bez rąk, padły mocne słowa

To jednak nie wszystko, bo w kolejnym wpisie "El Testosteron" zaprosił Łaszczyka do Częstochowy. - Wpadnij do Częstochowy w najbliższą sobotę bądź niedziele. Pójdziemy na matę i pokaże ci ile jest wart twój boks w mma. Zapraszam maluszku. Tylko przyjedź na pewno i nie szukaj wymówek. - dodał Marcin Najman zwracając się bezpośrednio do pięściarza. 

Najseksowniejsza polska siatkarka zrzuciła ubrania i pokazała się w seksownym bikini! Fani oszaleli przez ten widok

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Łaszczyk?
High League - PRZYGASZONY BOMBA PO PORAŻCE Z FERRARIM
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany