Marcin Najman o przyszłości gali VIP-MMA. Podjął decyzję, to zamierza zrobić

2022-01-28 21:04
Marcin Najman
Autor: Twitter/ MarcinNajman Marcin Najman

Marcin Najman postanowił odnieść się do odwołania gali w VIP-MMA w Wieluniu. Na opublikowanym przez siebie nagraniu na platformie YouTube, Najman stwierdził, że ze względu na ataki personalne na rodzinę burmistrza Wielunia, a więc miejsca, w którym zaplanowane było wydarzenie, zmuszony jest do zmiany miejsca gali.

Marcin Najman postanowił odnieść się do odwołania gali VIP-MMA. Były bokser opublikował na swoim kanale YouTube film, w którym wyjaśnił, że powodem anulowania imprezy są ataki, których miał doświadczyć burmistrz Wielunia - Paweł Okrasa. Wiemy już, że wydarzenie się odbędzie i będzie miało miejsce w prywatnych okolicznościach. 

Adam Nawałka ma wrócić do pracy z reprezentacją Polski! W poniedziałek prezentacja, pilna wiadomość obiegła kraj

Marcin Najman o przyszłości gali VIP-MMA. Będzie miała inne miejsce

- Dochodzimy do momentu, gdzie trzeba się nad tym wszystkim zastanowić. Moi drodzy, od kilku dni trwa permanentny atak na najbliższych Pawła Okrasy i ja się kategorycznie nie zgadzam na to, żeby włączać w tę walkę rodzinę, czy to moją, czy pana burmistrza. (...) Granicą jest rodzina, dlatego gdy dowiedziałem się dwa dni temu, że dochodzi do takich ataków i przybierają one na sile, stwierdziłem, że nie będę ani najbliższych, ani pana burmistrza narażał na takie sytuacje (...) Więc podjąłem decyzję, że zmienimy lokalizację tej gali i odbędzie się ona w prywatnych halach do tego przystosowanych, nie będę już tutaj obciążał, szczególnie najbliższych, pana burmistrza - powiedział Marcin Najman w nagraniu opublikowanym na YouTube.

Piotr Żyła jeszcze nie wytrzeźwiał? Skoczek rozbawił nas do łez, ciężko się nie śmiać

Aby zobaczyć zdjęcia Marcina Najmana z młodości, przejdź do galerii poniżej.

Burmistrz Wielunia o gali VIP-MMA 4

- Dzisiaj miałem wiele spotkań z przedsiębiorcami, z ludźmi, które dobrze mi życzą, które dobrze życzą miastu, miałem też wiele rozmów z mieszkańcami, ponieważ chcieliśmy się spotkać z Państwem. Z tymi, którzy tutaj mieszkają, żeby w sposób maksymalnie wczuć się w atmosferę, która panuje w mieście. (...) Bardzo się cieszę, że w ten sposób zamykamy temat gali MMA-VIP 4 w Wieluniu, że nie jest to forma brutalna, że gmina umowę wypowiada, tylko jak normalni cywilizowani ludzie, potrafimy usiąść do stołu i umiemy się z tego wspólnie wycofać - powiedział burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa.

Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze