Piotr Żyła jeszcze nie wytrzeźwiał? Skoczek rozbawił nas do łez, ciężko się nie śmiać

2022-01-28 20:23
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Piotr Żyła postanowił skomentować swoją dobrą postawę w trakcie konkursu par mieszanych w Willingen. Skoczek, który zaliczył udane zawody, a potem czarował w trakcie kwalifikacji do konkursu głównego, postanowił w swoim stylu powiedzieć, czemu oddawał aż tak dobre skoki. Kiedy przeczytacie wypowiedź sportowca, nie będziecie mogli opanować śmiechu.

Reprezentacja Polski wzięła udział w konkursie par mieszanych w Willingen. Kadrowicze w składzie Kinga Rajda, Piotr Żyła, Nicole Konderla, Dawid Kubacki zajęli szóste miejsce, jednak w trakcie samych zawodów błyszał Piotr Żyła. Reprezentant Polski, tuż po zakończonych zawodach, postanowił skomentować swoje dobre skoki. Nie uwierzycie, co powiedział reprezentant Polski, można popłakać się ze śmiechu.

Fantastyczny powrót Kamila Stocha! Świetne skoki Polaków w Willingen

Piotr Żyła szczerze o udanych skokach. Zabawne słowa skoczka

Jak sam pzyznał Żyła, sam nie wie, czemu tak dobrze mu poszło w trakcie zawodów, ponieważ jeszcze do niedawna leczył się z zakażenia koronawirusem. Jak sam przyznaje, dobrze, że przeszedł chorobę w dość łagodny sposób, a sam czym prędzej stawił się do samolotu odlatującego na zawody w Niemczech.

- W sumie to nie wiem, bo tak dopiero co z łóżka wstałem. Dobrze, że mnie nic nie "strzykło". Wsadzili mnie do samolotu, przyleciałem i skaczę - powiedział Żyła w rozmowie z "Eurosportem" po zakończonym konkursie par mieszanych w Willingen.

Bezsilność polskich skoczków w konkursie mieszanym w Willingen. Są powody do optymizmu przed igrzyskami w Pekinie

Aby zobaczyć, co Marcelina Ziętek, ukochana sportowca, myśli o Piotrze Żyle, przejdź do galerii poniżej.

"Jeszcze nie wytrzeźwiałem". Zaskakujące wyznanie Żyły

Jak sam przyznał skoczek, możliwe, że jeszcze "nie wytrzeźwiał" po odbyciu choroby. 

- Może jeszcze nie wytrzeźwiałem. Trudno powiedzieć - powiedział Piotr Żyła w swoim stylu.

Do zawodów odniósł się także Dawid Kubacki, który przyznał, że cieszy się z poprawy swoich skoków.

-  Oba skoki fajne, w pierwszym nie trafiłem z warunkami. Został dziś jeszcze jeden skok, muszę na niego pędzić, żeby zdążyć go oddać - powiedział Kubacki przed kamerami.

Sonda
Czy polscy skoczkowie zdobędą medal na igrzyskach w Pekinie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze