Adam Nawałka ma wrócić do pracy z reprezentacją Polski! W poniedziałek prezentacja, pilna wiadomość obiegła kraj

2022-01-28 16:54
Adam Nawałka
Autor: Cyfra Sport Adam Nawałka

Adam Nawałka ma zostać przedstawiony w poniedziałek jako nowy trener reprezentacji Polski! Według informacji "Przeglądu Sportowego", były opiekun Biało-Czerwonych i Cezary Kulesza porozumieli się w sprawie podpisania umowy i to właśnie nowy-stary selekcjoner stanie na czele drużyny, która będzie walczyć o awans na mundial w Katarze.

Adam Nawałka ma być ogłoszony nowym trenerem reprezentacji Polski! Według informacji dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" zarząd PZPN i były trener polskiej kadry finalizują właśnie porozumienie, na mocy którego były trener już w poniedziałek zostanie zaprezentowany jako szkoleniowiec kadry narodowej, którego misją ma być doprowadzenie "Biało-Czerwonych" do mistrzostw świata w Katarze.

Reprezentant Polski może zmienić klub i pobić rekord transferowy! Trafi do giganta?

Adam Nawałka nowym selekcjonerem. Media podają sensacyjną informację

Według "Przeglądu Sportowego", Cezary Kulesza porozumiał się z Adamem Nawałką w sprawie powrotu do kadry, po tym, jak nie udało się pozyskać Andrija Szewczenki. Zdaniem dziennikarzy gazety, o ile to właśnie Ukrainiec był faworytem w wyścigu po stołek selekcjonera, o tyle Genoa nie chciała rozwiązać kontraktu ze szkoleniowcem, co zmusiło szefa PZPN do postawienia na Nawalkę. Jak podaje "PS", Nawałka będzie mógł w reprezentacji liczyć na kwotę 200 tysięcy złotych brutto, a sama umowa ma obowiązywać do końca 2022 roku. W zarobkach selekcjonera ma być uwzględniony także bonus za potencjalny awans na mistrzostwa świata.

Jakub Błaszczykowski szczerze o wyborach nowego trenera reprezentacji Polski. Powiedział o Kuleszy, postawił sprawę jasno

Aby zobaczyć, jak zmieniał się Adam Nawałka, przejdź do galerii poniżej.

Nawałka ma być ogłoszony w poniedziałek. Media podają szczegóły

Sam Adam Nawałka ma zostać ogłoszony oficjalnie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej zorganizowanej na PGE Narodowym. Początek spotkania z nowym trenerem zaplanowany jest na godzinę 13:30.

- W poniedziałek o 13:30 zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej, na której zostanie ogłoszony nowy selekcjoner reprezentacji Polski! - napisał na swoim Twitterze PZPN.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze