Marcin Najman oddał HOŁD Edycie Górniak. Wraz z Reni Jusis w berecie i długowłosym Mietkiem Szcześniakiem [ZDJĘCIE]

2020-09-19 10:17 JWa
Marcin Najman i Edyta Górniak
Autor: East News Marcin Najman i Edyta Górniak

Marcin Najman cieszy się w niesłabnącą popularnością w naszym kraju. W ostatnich miesiącach zyskał rzeszę młodych kibiców dzięki występom w FAME MMA. Przez lata funkcjonowania w świecie showbiznesu zawarł także przyjaźnie z innymi znanymi. Nie jest tajemnicą, że Marcin Najman bardzo lubi i ceni Edytę Górniak. Nic więc dziwnego, że w wyjątkowy sposób zamierza złożyć hołd znanej piosenkarce w towarzystwie Reni Jusis i Mietka Szcześniaka.

Choć ich przyjaźń wielu może zaskakiwać, to Marcin Najman i Edyta Górniak znają się od lat i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Znany zawodnik MMA i jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek wiele razy pozowali do zdjęć z szerokimi uśmiechami i w przyjacielskim uścisku. Nic dziwnego, że Marcin Najman na swój sposób postanowił uhonorować gwiazdę estrady. Już w sobotę wystąpi w programie "Jaka to melodia" TVP, który będzie benefisem Edyty Górniak. Tę niespodziewaną informację przekazał na Twitterze.

Marcin Najman szczerze o przyszłości. Kompletne zaskoczenie, będzie prawdziwym NOTABLEM

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Obok Marcina Najmana w sobotnim odcinku zobaczymy znanych ludzi muzyki - Reni Jusis i Mietka Szcześniaka. Cała trójka pozowała bardzo uśmiechnięta do wspólnego zdjęcia. Reni Jusis zadała szyku, pokazując się w jasnoniebieskim żakiecie i granatowym berecie. Z kolei Mietek Szcześniak, znany m.in. z duetu z Edytą Górniak w "Dumce na dwa serca", uśmiechnięty od ucha do ucha prezentował bujną czuprynę.

Marcin Najman TRZYMA KCIUKI za Jarosława Kaczyńskiego! Mówi o tym jasno

Marcin Najman w Jaka to melodia
Autor: Twitter / Marcin Najman Marcin Najman w Jaka to melodia

W opisie Marcin Najman postanowił zachęcić do oglądania wyjątkowego odcinka popularnego telewizyjnego programu. "To już dziś o 17.30 w TVP 1. Benefis Edyty Górniak w „Jaka to Melodia”" - napisał jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w naszym kraju.