Donald Tusk i Marcin Najman

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SE, Instagram / Marcin Najman Donald Tusk i Marcin Najman

Marcin Najman po powrocie Tuska wypomniał mu drażliwą przeszłość. Chodzi o wielkie pieniądze

2021-07-03 17:36

Niewielu sportowców decyduje się na polityczne komentarze. Po odejściu na sportową emeryturę Marcin Najman nie stroni od opinii na temat prawicy i lewicy. Tym razem Marcin Najman wypowiedział się na temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Nie odpuścił sobie jednak, by nie wbić mu szpilki. Wypomniał mu przeszłość. Chodzi o pieniądze.

Marcin Najman regularnie komentuje wydarzenia polityczne w swoich mediach społecznościowych. Nie mógł zapomnieć o tym także przy okazji powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Były premier przejął władzę w Platformie Obywatelskiej i będzie miał za zadanie odebrać władzę PiS. O wydarzeniu mówi dziś cały kraj. Głos zabrał także właśnie "El Testosteron", który uderzył w polityków opozycji i wypomniał Tuskowi jego przeszłość.

Najman po powrocie Tuska. Wytknął mu przeszłość

"El Testosteron" przypomniał polityczną przeszłość nowego-starego lidera Platformy Obywatelskiej. Nawiązał do sprawy OFE. - Donald Tusk wraca. Oceniam, że to jednak większy kłopot dla Hołowni niż Kaczyńskiego. Nie wspominając o tych smutnych panach ze zdjęcia. A skoro pan wrócił, to może pan powie, gdzie jest hajs z OFE? - napisał na Twitterze Marcin Najman.

Marcin Najman OSTRO o Jacku Murańskim: Osrał zbroję

Marcin Najman wróci do ringu?

"El Testosteron" nie wykluczył swojego powrotu do oktagonu. Częstochowski pięściarz przypomniał w wywiadzie dla portalu ringpolska.pl, że zaproponowana przez niego kwota pół miliona za walkę wciąż jest aktualna i jeżeli znajdzie się chętny, by spełnić jego oczekiwania finansowe, to wtedy wróci on do klatki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze