Marcin Najman zawalczy na FAME: The Freak

Autor: Instagram/Marcin Najman Marcin Najman zawalczy na FAME: The Freak

Wielki powrót

Marcin Najman powrócił do FAME MMA! Ogłoszono jego walkę. Szokujący rywal

2024-09-26 20:05

Wielki powrót Marcina Najmana do FAME MMA stał się faktem. „Cesarz” wejdzie do klatki podczas gali FAME: The Freak już 4 października w szczecińskiej Netto Arenie. Najman poznał zaskakującego przeciwnika. Fani byli w szoku, gdy poznali to zestawienie. On też długo czeka na kolejną wygraną.

Marcin Najman chce wrócić na zwycięskie tory. „Cesarz” przegrał pięć ostatnich pojedynków z Andrzejem Fonfarą, Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim, Adrianem Ciosem i Jackiem Murańskim. Po trzech latach przerwy Najman znów wejdzie do klatki FAME MMA – tym razem z zaskakującym przeciwnikiem. Konflikt z Fonfarą, Ciosem czy „Muranem” musiały rozstrzygnąć się w klatce. Tego zestawienia jednak nikt się nie spodziewał.

Różal na wizji w TVN wygłosił tyradę o osobach LGBT. Wojewódzkim aż tąpnęło. "Bałbym ci się odmówić"

Najman wraca do FAME MMA. Olejnik jego rywalem

Marcin Najman zmierzy się na FAME: The Freak w Netto Arenie w Szczecinie pierwszy raz od FAME 8, gdy mierzył się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Starcie zakończyło się skandalem po faulach i niesportowym zachowaniu. Po obaleniu i ciosach w parterze sędzia przerwał pojedynek, a w klatce rozpętała się awantura.

Rywalem Marcina Najmana będzie Tomasz Olejnik. Freak-fighter legitymuje się bilansem 1-8, a jedynym rywalem, którego udało mu się pokonać był Patryk „Robalini” Śliwa. Od tego czasu przegrał pięć kolejnych walk – m.in. w duecie z Sebastianem Fabijańskim, gdy lepsi od nich byli Wojciech Gola i Sylwester Wardęga (zdyskwalifikowany za faul).

Kto z nich wróci na zwycięskie tory? Przekonamy się już 4 października w Netto Arenie w Szczecinie na FAME: The Freak.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT