Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Najman uniewinniony

Marcin Najman szczerze po wyroku sądu: Jestem dobrym kierowcą! Tylu gamoni jeździ dookoła...

2022-09-09 4:48

Marcin Najman (43 l.) uporał się z poważnymi problemami z prawem. W marcu tego roku „El Testosteron” został zatrzymany za prowadzenie swojego jaguara, mimo sądowego zakazu. 8 września Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uniewinnił go od zarzucanych mu czynów. W rozmowie z „Super Expressem” Najman podkreślał, że jest dobrym kierowcą.

„Oskarżony jest o to, że w dniu 2 marca 2022 roku, w Warszawie nie zastosował się do ciążącego na nim zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Częstochowie obowiązującego od dnia 21/09/2021 r. do dnia 21/09/2022 r. w ten sposób, że prowadził w ruchu lądowym samochód marki Jaguar XF tj. o czyn z art. 244 kodeksu karnego. Aktualnie sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy” - informowało nas biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie. Marcin Najman od początku twierdził, że nie był świadomy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Przed sądem udowodnił to na tyle dokładnie, że został uniewinniony.

Marcin Najman stanął przed warszawskim sądem. Zapadł wyrok! "El Testosteron" triumfuje

Marcin Najman pierwszy raz o pożarze. Bał się jednego

Marcin Najman szczerze po wyroku sądu: Jestem dobrym kierowcą! Tylu gamoni jeździ…

Marcin Najman w rozmowie z „Super Expressem” tuż po opuszczeniu sali rozpraw nie ukrywał zadowolenia z wyroku sądu. - Jestem zbudowany tym, że zapadł sprawiedliwy wyrok i że sąd potrafił obiektywnie ocenić cały kontekst sytuacji. Wiedziałem, że to jest jakaś fatalna pomyłka. Nie mogłem się pogodzić, że człowiek, który tyle lat jeździ bezwypadkowo. Uważam się za dobrego kierowcę… A tylu gamoni jeździ dookoła. I to ja mam mieć tego typu uciążliwą karę jak sądowy zakaz. Kiedy ja nic złego nie zrobiłem! Nic nikomu nie zrobiłem – mówił Najman.

Najman o uzasadnieniu sądu. „W niczym się nie pomylili”

W uzasadnieniu sąd wskazywał na to, że także zeznania policjanta wskazywały na to, że Najman nie był świadomy zakazu i nie zrobił tego celowo. - Nie był świadomy naruszenia zakazu - dodała sędzia, którą przekonały "szczere i spontaniczne" wyjaśnienia "El Testosterona".

- Mogę tylko potwierdzić, że uzasadnienie sądu na sali było uzasadnione o prawdzie. W niczym się nie pomylili. Nie miałem świadomości, że jeżdżę na zakazie. Można mieć za to bardzo poważne konsekwencje, jak Krzysztof Włodarczyk. Natomiast wiemy, że Krzysiowi nie zdarzyło się to raz. Nie wsiadłbym do samochodu na zakazie. Nigdy w życiu! - skończył.

Listen to "Lewandowski zostanie wygwizdany? Ofiara: "Niemcy pamiętają co mówił o Bayernie" [SuperSPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze