MMA VIP: Marcin Najman - Jacek Murański

i

Autor: Instagram / Marcin Najman MMA VIP: Marcin Najman - Jacek Murański

Marcin Najman wraca do ringu! Prowokuje Murańskiego. Mocne słowa o jego dziadku

2021-05-24 7:13

Historia pisze się na naszych oczach! Marcin Najman wraca ze sportowej emerytury na kolejny pojedynek. Przeciwnikiem Najmana będzie Jacek Murański, polski aktor. Ten pokazał się szerszej publiczności podczas konferencji i gali FAME MMA 10. Gorące i ostre wypowiedzi ws. konfliktu syna Jacka Murańskiego, Mateusza z Arkadiuszem Tańculą sprawiły, że aktor stał się bardzo popularny. Konflikt Marcin Najman - Jacek Murański grzał się z tygodnia na tydzień. Wszystko wskazuje na to, że do walki w końcu dojdzie!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Marcin Najman wraca do ringu. "El Testosteron" opublikował na swoim Instagramie grafikę sygnowaną marką organizacji MMA VIP. Widać na niej zarówno jego jak i jego potencjalnego najbliższego przeciwnika, którym ma być Jacek Murański. Panowie przerzucali się mocnymi epitetami w nagraniach w mediach społecznościowych i wywiadach. Konflikt Najman - Jacek Murański ma rozstrzygnąć się w klatce! W specjalnym nagraniu na YouTube Najman odniósł się do informacji o tym, że do pojedynku może dojść na gali organizacji FEN. Tak najprawdopodobniej się nie stanie! Na Instagramie opublikował nawet specjalną grafikę promującą pojedynek Najman - Murański.

Nareszcie wiadomo, ile lat ma przepiękna żona Marcina Najmana. Julitę Najman i męża dzieli wielka różnica wieku!

MMA VIP: Walka Marcin Najman - Jacek Murański

- Walka Najman vs Jacek Murański może się odbyć wyłącznie na MMA VIP. Jesteśmy o krok od sfinalizowania spraw formalnych - powiedział Marcin Najman w specjalnym wideo opublikowanym wieczorem. Wiemy już, że 100 tysięcy, które za zwycięstwo może zarobić Jacek Murański zostało zdeponowane u notariusza. - Murański, zgodziłem się na wszystkie twoje warunki walki. Twoja gaża 100 tys (za wygraną) idzie do depozytu. To Wy weszliście mi w drogę obrażając mnie - napisał "El Testosteron" na Instagramie już w nocy, publikując grafikę o walce.

Najman mocno o dziadku Murańskiego

Marcin Najman nie byłby sobą, gdyby nie wbił szpilki Jackowi Murańskiemu. Były pięściarz uderzył w... dziadka aktora. Stwierdził, że pan Wojciech rozbiłby mu dziś głowę. - A twój dziadek Wojtek, nie mnie, a tobie rozwaliłby łeb, że dziś nazwisko Murański to synonim Durnia! Będziesz rozbity max w 120 sekund - stwierdził prowokująco!

Marcin Najman wyznał szokującą prawdę o swoim stanie zdrowia. Jego ciało już nie daje rady, to efekt wielu walk

FAME MMA - Amadeusz Ferrari
Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Jacek Murański?
Najnowsze