Marcin Najman

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Marcin Najman

Marcin Najman wyznał szokującą prawdę o swoim stanie zdrowia. Jego ciało już nie daje rady, to efekt wielu walk

2021-05-04 18:31

Marcin Najman bez wątpienia zalicza się do grona sportowców, którego nazwisko zna wielu Polaków, nawet tych, którzy nie interesują się na co dzień sportami walki. "El Testosteron" spędził w ringach i oktagonach znaczną część swojego życia, co przełożyło się na to, w jakim stanie znajduje się obecnie jego organizm. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Marcin Najman wyznał nawet, że o ile jego serce wciąż chciałoby walczyć, to ciało na to nie pozwala.

Przez lata Marcin Najman wyrobił sobie nazwisko w świecie sportów walki, z większym lub mniejszym powodzeniem mierząc się z kolejnymi rywalami. Niemniej jednak, "El Testosteron" zapisał się na kartach historii, przez długie lata pojawiając się w ringu i oktagonie. Po przegranej walce z Szymonem "Taxi Złótówą" Wrześniem, częstochowianin postanowił odwiesić rękawice na kołek. Na dalszą walkę nie pozwala mu już zdrowie. - Ja już zakończyłem definitywnie... 24 lata, jak pierwszy raz wystartowałem w oficjalnych zawodach w kick boxingu, więc myślę, że jest to odpowiedni czas na to, aby sobie powiedzieć dość. Cóż z tego, że serce by chciało, jak moje ciało już nie daje rady - wyznał w rozmowie z portalem ringpolska.pl Marcin Najman. - Człowiek, który stoczył tak wiele walk, gdzie ja nie dałem rady podołać "Złotówie", to jaki to ma sens? Ja sobie mogę trenować dla siebie, a nie wychodzić już do oktagonu. Nie mam na to zdrowia, muszę się pooperować. Po sporcie zostałem z kilkoma kontuzjami, które muszę doprowadzić do porządku. Czeka mnie operacja lewego barku (...) kolana... więc trochę mam przed sobą napraw - skwitował "El Testosteron".

Ciało Najmana nie daje już rady

"El Testosteron" nie wykluczył jednak definitywnie swojego powrotu do oktagonu. Częstochowski pięściarz przypomniał w wywiadzie dla portalu ringpolska.pl, że zaproponowana przez niego kwota pół miliona za walkę wciąż jest aktualna i jeżeli znajdzie się chętny, by spełnić jego oczekiwania finansowe, to wtedy wróci on do klatki. Oczywiście najpierw będzie musiał przejść operacje, które go czekają. 

Marcin Najman znalazł rewolucyjne rozwiązanie problemu Rakowa! Kłopoty klubu znikną w mgnieniu oka?

Zobacz także: Marcin Najman podzielił się cenną radą

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

Czas na MMA-VIP

Po zamieszaniu związanym z dyskwalifikacją Marcina Najmana z walki przeciwko Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu podczas FAME MMA 8, Marcin Najman postanowił stoczyć swoją pożegnalną walkę na gali, którą sam zorganizował. MMA-VIP przyciągnęło sporą uwagę nie tylko kibiców, ale również zawodników i obecnie to właśnie organizowanie kolejnych gal zdaje się być nowym zajęciem "El Testosterona". Kolejna z nich, gala MMA-VIP 2 odbędzie się w czerwcu 2021 roku.

Kolejna walka Mateusza Gamrota w UFC na horyzoncie! Gamer uchylił rąbka tajemnicy na temat pojedynku

Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze