Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman znalazł rewolucyjne rozwiązanie problemu Rakowa! Kłopoty klubu znikną w mgnieniu oka?

2021-05-03 16:47

Raków Częstochowa w ostatnich miesiącach znalazł się na ustach wielu kibiców polskiej piłki. Oprócz bardzo dobrych występów ekipy prowadzonej przez trenera Marka Papszuna, częstochowska ekipa zwróciła uwagę wielu pasjonatów Ekstraklasy swoim stadionem, który jak na razie nie przypomina pierwszoligowych obiektów. Lada dzień Raków ma jednak rozpocząć zmagania w kwalifikacjach do Ligi Europy, jednak tutaj z pomocą przychodzi Marcin Najman, który znalazł rewolucyjne rozwiązanie tego problemu.

Piłkarze Rakowa Częstochowa oraz fani drużyny prowadzonej przez trenera Marka Papszuna mogą być zadowoleni z tego, co w ostatnich miesiącach pokazuje ekipa "Czerwono-Niebiskich". Częstochowianie pomimo tego, że wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2019/2020, w obecnych rozgrywkach pokazali, że mają duże ambicje i nie tylko zdobyli Puchar Polski, ale również wywalczyli miejsce w pierwszej trójce PKO Ekstraklasy, co da im walkę w kwalifikacjach do europejskich pucharów w kolejnym sezonie. Częstochowianie przyciągnęli jednak uwagę wielu fanów również swoim stadionem, który cały czas jest modernizowany. Piłkarze Rakowa wrócili do rozgrywania meczów przy Limanowskiego po tym, jak grali domowe spotkania w Bełchatowie, jednak część fanów bezlitośnie podsumowała stan, w jakim obecnie znajduje się stadion częstochowian. 

Raków wraca na Limanowskiego

- Mówicie sporo o naszym dzisiejszym meczu, a bardziej o jego miejscu. My też chcielibyśmy rozegrać go na pięknym, nowoczesnym stadionie, godnym prawie ćwierćmilionowego miasta. Niestety, rzeczywistość jest taka, że jest to obiekt miejski, a my jesteśmy jedynie jego użytkownikiem. Stadion modernizowany jest przy bardzo ograniczonych środkach. W budżecie przetargu zmieściła się tylko jedna firma. Do tej pory wykonano podgrzewaną murawę, zadaszoną trybunę dla tysiąca widzów i niezbędne zaplecze w budynku klubowym. W lipcu obrys stadionu zamknięty zostanie trzema kolejnymi trybunami i wówczas będziemy mogli powiedzieć, że gramy u siebie - poinformował po meczu ze Śląskiem Wrocław Raków Częstochowa. 

Zbigniew Boniek pokazał zdjęcie sprzed lat. Obrazki, które teraz są nie do wyobrażenia, aż łezka się w oku kręci

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Marcin Najman znalazł rewolucyjne rozwiązanie problemu Rakowa

Marcin Najman niejednokrotnie udowadniał, że wspiera lokalny sport, kibicując wraz z rodziną Włókniarzowi Częstochowa. Tym razem "El Testosteron" zainteresował się również problemem Rakowa i po tym, jak pogratulował "Medalikom" wygranej w Pucharze Polski odniósł się do stadionu, na którym niedługo Raków ma stoczyć batalię o europejskie puchary. Przy okazji częstochowianin znalazł rewolucyjne rozwiązanie tego problemu. - Gdyby taki stan rzeczy się cały czas utrzymywał, że Raków Częstochowa będzie grał gdzieś na wyjeździe, ja porozmawiam z prezesem Orła Kiedrzyn, to przecież również boisko w Częstochowie i na pewno prezes Orła Kiedrzyn zgodzi się na to, aby Raków Częstochowa przynajmniej rozgrywki pucharowe mógł rozegrać w Częstochowie. Ja się będę o tyle cieszył, że to boisko za lasem, tuż obok mojego domu i będę miał puchar europejskie pod domem! - zaproponował na Instagramie Marcin Najman.

W takich luksusach zamieszka Lewandowski i spółka przed EURO 2021. Ten widok zapiera dech w piersiach, oto baza Polaków na EURO 2021

Sonda
Czy cenisz opinie Marcina Najmana?
Najnowsze