Reprezentacja Polski poznała bazę na EURO 2021

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski poznała bazę na EURO 2021

W takich luksusach zamieszka Lewandowski i spółka przed EURO 2021. Ten widok zapiera dech w piersiach, oto baza Polaków na EURO 2021

2021-04-30 15:42

Kilka tygodni temu zarówno piłkarze, jak i kibice reprezentacji Polski dowiedzieli się, że "Biało-czerwoni" będą rozgrywać swoje mecze podczas EURO 2021. Jak się okazało, podopieczni trenera Paulo Sousy zmierzą się w dwóch miastach - Sankt Petersburgu oraz Sewilli. Kolejnym punktem, który mógł spędzać sen z powiek kibiców, była lokalizacji bazy podczas zbliżającego się EURO. Teraz fani otrzymali oficjalne potwierdzenie gdzie odbędzie się zgrupowanie oraz skąd reprezentanci Polski będą latać na swoje mecze do Sankt Petersburga i Sewilli. Te widoki hotelu zapierają dech w piersiach.

Zbliżające się EURO 2021 będzie różnić się od tego, do czego w ostatnich latach oraz edycji mistrzostw Europy przyzwyczaili się zarówno piłkarze, jak i kibice futbolu. W tym roku UEFA postanowiła wdrożyć rozwiązanie, według którego impreza rozgrywać się będzie w 12, a nie jak dotąd jednym lub dwóch krajach. Stadiony rozlokowane w całej Europie gościć będą więc największe gwiazdy futbolu podczas imprezy, która została przełożona z 2020 na 2021 rok. sytuacja pandemiczna w Europie sprawiła jednak, że Polacy nie zagrają swoich meczów w Dublinie i Bilbao, jak początkowo zakładano, ale w Sankt Petersburgu oraz Sewilli. Takie rozłożenie stadionów, na których mierzyć się będą podopieczni trenera Paulo Sousy sprawia, że będą oni mieli do pokonania znacznie większe odległości, dlatego kluczowe zdawało się odpowiednie ulokowanie Polaków w bazie na EURO 2021. Już początkowo zakładano, że Polski Związek Piłki Nożnej postawi na Gdańsk i teraz okazało się to prawdą. 

Polacy poznali swoją bazę na EURO 2021

Reprezentanci Polski przed EURO odbędą zgrupowanie na Pomorzu, w hotelu Marriott. Widok hotelu, w którym zamieszkają piłkarze polskiej kadry zapiera dech w piersiach. - Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie będzie oficjalną bazą reprezentacji Polski w trakcie mistrzostw Europy 2020 – zdecydował Polski Związek Piłki Nożnej. Biało-czerwoni będą trenowali na Arenie Gdańsk, na której 26 maja zostanie rozegrany finał Ligi Europy UEFA. Również z Gdańska podopieczni Paulo Sousy będą wylatywali na mecze grupowe EURO 2020 do Sankt Petersburga i do Sewilli - poinformował na swojej stronie internetowej Polski Związek Piłki Nożnej. Zobaczcie jak wygląda hotel, w którym zamieszkają "Biało-czerwoni", zaglądając w naszej galerii poniżej! 

Bilety na mecze reprezentacji Polski z Rosją i Islandią! Pojawił się harmonogram sprzedaży

Grupa Polski podczas EURO 2021

Polacy w grupie E nadchodzących mistrzostw Europy zmierzą się ze Szwecją, Hiszpanią oraz Słowacją. Pierwszy mecz na turnieju piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę zagrają 14 czerwca właśnie ze Słowacją w Sankt Petersbugu. Później, 19 czerwca czeka ich potyczka z Hiszpanią w andaluzyjskiej Sewilli, a stamtąd "Biało-czerwoni" wrócą do Rosji, by 23 czerwca zagrać ostatni mecz w fazie grupowej przeciwko Szwecji. Z każdej grupy na EURO 2021 bezpośrednio wyjdą dwie pierwsze drużyny. Sześć ekip, które zajmą trzecie lokaty w swoich tabelach, będą walczyć o cztery miejsca dające awans od fazy play off. 

Robert Lewandowski wylewał siódme poty na skomplikowanych ćwiczeniach! Tak wracał do zdrowia [WIDEO]

Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?
Najnowsze