Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński, reprezentacja Polski

Bilety na mecze reprezentacji Polski z Rosją i Islandią! Pojawił się harmonogram sprzedaży

2021-04-30 12:41

Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa Europy, na których reprezentacja Polski będzie walczyła w fazie grupowej ze Słowacją, Szwecją oraz z Hiszpanią. Wcześniej jednak jeszcze, przed turniejowymi emocjami, rozegra sparingi z Rosją we Wrocławiu i Islandią w Poznaniu. Oba te pojedynki będzie mogła obejrzeć widownia, naturalnie w związku z panującymi obostrzeniami pandemicznymi wypełniona w 25% pojemności stadionu.

Kibice wracają na stadiony

O ile ogólnie z powodu pandemii koronawirusa w ubiegłym roku na kilka miesięcy musiał zatrzymać się jakikolwiek futbol, o tyle w kwestii reprezentacji narodowych wszystko dało się odczuć podwójnie. Zespoły narodowe nie rozegrały bowiem ani jednego pojedynku od listopada 2019 do września 2020 roku. Teraz wszystko się już co prawda unormowało, nawet jeśli jesienią oraz zimą Europa zmagała się z kolejną falą zakażeń i musiała zwiększyć restrykcje. Wszystko jednak zmierza w dobrą stronę i dotyczy to także aspektu fanów na trybunach.

Partnerki reprezentantów Polski zachwycają urodą. Nowe dziewczyny błyszczą w kadrze!

Dwa sparingi

Od 15 maja mecze piłkarskie w Polsce kibice ponownie będą mogli oglądać na żywo. Naturalnie przy zastosowaniu się do odpowiednich obostrzeń - te zakładają wypełnienie się stadionów w maksymalnie 25% ich pojemności. Skorzysta też z tego reprezentacja Polski, która przed wyjazdem na mistrzostwa Europy stoczy dwa domowe sparingi. 1 czerwca zmierzy się we Wrocławiu z Rosją, tydzień później natomiast z Islandią w Poznaniu. Fanom umożliwiono zakup wejściówek na to spotkanie - Polski Związek Piłki Nożnej wydał odpowiedni komunikat.

Zróżnicowane ceny

Ceny wejściówek są zróżnicowane - wahają się od 70 do 120 złotych w zależności od wyboru sektora. Na mecz Polska - Rosja będzie można zakupować wejściówki od czwartku, 20 maja, natomiast w przypadku sparingu z Islandią będzie to możliwe od wtorku, 25 maja. Wszelkie potrzebne informacje Polski Związek Piłki Nożnej opublikował w swoim serwisie - "laczynaspilka.pl". Wszystko znajduję się w tym miejscu.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze