Mateusz Gamrot

i

Autor: KSW Mateusz Gamrot

Kolejna walka Mateusza Gamrota w UFC na horyzoncie! Gamer uchylił rąbka tajemnicy na temat pojedynku

2021-05-04 17:34

Polscy fani sportów walki mieli ostatnio sporo powodów do zadowolenia, szczególnie po występach Jana Błachowicza oraz Mateusza Gamrota w UFC. "Cieszyński Książę" obronił swój pas mistrzowski wagi półciężkiej w starciu z Israelem Adesanyą, a "Gamer" wygrał swój pierwszy pojedynek pod szyldem UFC w walce ze Scottem Holtzmanem. Gamrot dopiero co wrócił z zasłużonych wakacji do Polski, a już może szykować się do swojej kolejnej walki, która pojawiła się na horyzoncie.

Mateusz Gamrot nie zaliczy swoje debiutu w federacji UFC do najbardziej udanych. Polak, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii KSW, musiał uznać wyższość Gurama Kutateladze podczas gali UFC w Abu Zabi w październiku ubiegłego roku, po niejednogłośnej decyzji sędziów. Podczas swojego kolejnego starcia, podczas gali UFC w Las Vegas, Mateusz Gamrot nie dał już jednak szans Scottowi Holtzmanowi i znokautował Amerykanina już w drugiej rundzie. Po swoim pierwszym zwycięstwie w UFC, "Gamer" wraz z rodziną udał się na zasłużone wakacje na Dominikanę, gdzie mógł odpocząć od morderczych treningów. Teraz wojownik wrócił do Polski i podzielił się ze swoimi fanami świetną informacją. Jak się bowiem okazuje, już niebawem Gamrot ponownie pojawi się w oktagonie.

Kolejna walka Gamrota w UFC na horyzoncie

- Pomimo ze różnica temperatur jest bardzo duża to i tak zawsze chętnie wracam do Polski, gdziekolwiek bym nie był. Wraz z powrotem pojawiły się odrazu pierwsze informacje nt mojej kolejnej walki w ufc (pisownia oryginalna) - poinformował na swoim Instagramie Mateusz Gamrot dając tym samym nadzieję swoim fanom, że nie będą musieli oni zbyt długo czekać na kolejny pojedynek swojego ulubieńca. 

Mariusz Pudzianowski jest totalnie wkurzony! Zgodzą się z nim wszyscy Polacy, wielka irytacja

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mateusza Gamrota stać na zdobycie pasa mistrzowskiego w UFC?
Najnowsze