Mateusz Gamrot ZNOKAUTOWAŁ Scotta Holtzmana! Amerykanin zasypany gradem ciosów [WIDEO]

Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Polscy fani sportów walki długo czekali na kolejną walkę Mateusza Gamrota w UFC. Jeden z największych gwiazdorów polskiego MMA postanowił spróbować swoich sił na oceanem i po tym, jak musiał uznać wyższość Gurama Kutateladze w swoim debiucie, tym razem przyszło mu się zmierzyć ze Scottem Holtzmanem. Już od początku walki widać było, że Polak jest głodny zwycięstwa, co udowodnił w drugiej rundzie, powalając na matę rywala i zasypując go gradem ciosów.

Mateusz Gamrot od dawna udowadniał, że jest stworzony do wielkich rzeczy, odsyłając z kwitkiem kolejnych rywali, z którymi się mierzył podczas swojej przygody w KSW. Kwestią czasu był więc wyjazd Gamera do Stanów Zjednoczonych, by walczyć pod szyldem UFC. W największej federacji MMA na świecie przyszło mu się zmierzyć w debiucie z Guramem Kutateladze i niestety dla niego, niejednogłośną decyzją sędziów musiał uznać wyższość rywala. Podczas gali UFC w Las Vegas Gamrot od razu pokazał, że jest głodny zwycięstwa, co udowodnił w drugiej odsłonie walki. Gamer idealnie trafił prawym, przez co posłała rywala na matę. Amerykanin próbował się jeszcze podnieść, ale Polak nie dał mu do tego okazji, szybko do niego doskakując i zasypując go gradem ciosów. Dzięki temu mógł cieszyć się ze swojego pierwszego zwycięstwa w UFC! 

Nie przegap: Taki majątek ma Kamil Stoch. Zarabia POTĘŻNE pieniądze i wybudował ogromny pałac, który powala na kolana!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze