Marcin Najman, Paweł Fajdek

i

Autor: YouTube/ Marcin Najman screen, Cyfra Sport Marcin Najman, Paweł Fajdek

nagrał specjalny film

Marcin Najman wyjaśnia Pawła Fajdka! "El Testosteron" rozsierdził się niemiłosiernie, poszło o jeden komentarz

2023-01-23 11:14

Jeszcze niedawno mało kto mógłby sobie wyobrazić, że zacznie iskrzyć pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Fajdkiem, a jednak. Po tym, jak brązowy medalista ostatnich igrzysk olimpijskich w rzucie młotem postanowił zareagować prześmiewczo na trening Marcina Najmana, "El Testosteron" odpowiedział mu w niewybrednych słowach.

Kiedy Marcin Najman przygotowuje się do swojej walki, to intrnauci mogą spodziewać się wielu nagrań z treningów "El Testosterona", podczas których prezentuje on swoje potężne ciosy oraz to, co przygotowuje na swoich rywali. Nie inaczej jest oczywiście przed starciem z Jackiem Murańskim na HIGH League 6, do którego dojdzie już w marcu. Tym razem, jeden z jego filmów postanowił skomentować Paweł Fajdek, czy bardzo rozsierdził częstochowianina. A poszło o... trzy emotikony. 

Paweł Fajdek wyprowadził Najmana z równowagi! Reakcja była błyskawiczna, rozsierdzony "El Testosteron" odbił piłeczkę

Pod filmem, na którym Marcin Najman uderza w powietrze, prezentując swoją zwinność oraz szybkie ciosy, pięciokrotny mistrz świata oraz brązowy medalista w rzucie młotem z ostatnich igrzysk zamieścił trzy emotikony płaczące ze śmiechu. Tyle wystarczyło, aby "El Testosteron" nagrał specjalny film, w którym atakuje Fajdka. - Paweł Fajdek… Ty, czy my się znamy?! Słuchaj. Po tym, jak po raz drugi na plebiscycie się tam mazałeś, że ci miejsce nie odpowiada, to ja nawet rozumiałem to, że powinieneś być wyżej (…) Uważałem, że masz rację, że powinieneś być wyżej, natomiast to, jak się mażesz przy wszystkich to nie przystoi facetowi. - zaczął swój film częstochowianin. 

Marcin Najman wyjaśnia Pawła Fajdka! "El Testosteron" rozsierdził się niemiłosiernie, poszło o jeden komentarz

Przy okazji Marcin Najman twierdzi, że medalista olimpijski z Tokio w ten sposób próbuje zagwarantować sobie walkę z częstochowianinem. - I ty chcesz oceniać mój trening? Wariacie, no stuknij ty się w głowę… Ok, rozumiem, szukasz walki i parę groszy, ale musisz też wiedzieć, że ja mam co robić. Zarobiony jestem, nie mam czasu. Taka ojcowska rada – nie maż się publicznie! No facet ku**a nie płacze! - zakończył mocnymi słowami "El Testosteron".

Zobaczcie, jak zmienił się Marcin Najman przez 25 lat, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Marcin Najman - Paweł Fajdek?
Najnowsze