Marcin Najman, Jacek Murański

i

Autor: Instagram/marcin.najman/Super Express Marcin Najman, Jacek Murański

znalazł antidotum

Marcin Najman znalazł sposób na Jacka Murańskiego! Odkrył wszystkie karty przed walką na HIGH League 6

2023-01-16 16:06

Marcinowi Najmanowi, Jackowi Murańskiemu oraz innym gwiazdom gali HIGH League 6 nie zostało zbyt wiele czasu na przygotowania. Fani freak-fightu mogą zachodzić ponadto w głowę, jak "El Teosteron" zaprezentuje się w starciu ze "Starym Muranem", ale zdaniem częstochowskiego pięściarza, znalazł on antidotum na potężne uderzenia Jacka Murańskiego i postanowił pokazać, co on przygotowuje na tę walkę.

Kolejna, marcowa gala HIGH League zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie walka, na którą czeka wielu fanów freak-fightu w Polsce, pojedynek Marcin Najman - Jacek Murańskim. Im bliżej gali HIGH League 6, tym na jaw wychodzą kolejne informacje zarówno dotyczące Jacka Murańskiego, jak i Marcina Najmana, a dokładnie zapisów w jego umowie, które mogą pozbawić go wynagrodzenia za walkę. Częstochowski pięściarz w pocie czoła zasuwa więc na treningach i teraz postanowił pokazać, co szykuje dla Jacka Murańskiego. 

Marcin Najman gotowy na walkę z Jackiem Murańskim. "El Testosteron" znalazł "antidotum" na rywala 

"Stary Muran" już podczas swojej poprzednich walk w federacji FAME MMA z Arkadiuszem Tańculą i Robertem Pasutem pokazał, że jest naprawdę wytrzymały i jego rywale muszą się porządnie postarać, aby go pokonać. Dodatkowo, Jacek Murański dysponuje mocnymi ciosami. Marcin Najman twierdzi jednak, że znalazł na nie sposób. 

Marcin Najman znalazł sposób na Jacka Murańskiego! Odkrył wszystkie karty przed walką na HIGH League 6

"El Testosteron" pochwalił się na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejnym materiałem z treningów, gdzie szlifuje formę przed walka z Murańskim na HIGH League 6. Na nagraniu doskonale widać, że częstochowianin wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak, co potwierdził wyprowadzając serię mocarnych ciosów i kopnięć w worek treningowy. Oby jego taktyka okazała się tak samo skuteczna, jak na sali, bowiem widzowie liczą na niezapomniane show. 

Sonda
Kto wygra walką Najman - Muran?
Jacek Murański ostro o walce z Marcinem Najmanem na High League 6
Marcin Najman znalazł antidotum na ciosy Murańskiego

i

Autor: Instagram/ marcin.najman screen Marcin Najman znalazł antidotum na ciosy Murańskiego
Najnowsze