Marcin Wrzosek

i

Autor: Instagram/ famemmatv Marcin Wrzosek

piękny prezent przed galą

Marcin Wrzosek został ojcem tuż przed FAME 17! "Polish Zombie" pokazał się z malutką córeczką, rozczulające zdjęcie

2023-01-30 14:35

Na kilka dni przed walką z Piotrem Szeligą, Marcin Wrzosek przekazał swoim fanom wspaniałe wieści informując, że jego długo wyczekiwane dziecko wreszcie przyszło na świat. "Polish Zombie" oczywiście pochwalił się również zdjęciem ze swoją nowo narodzoną córeczką, którą trzymał na klatce piersiowej. Już na pierwszy rzut oka widać, jak gwiazdor FAME MMA pęka z dumy.

Przed kilkoma miesiącami Marcin Wrzosek oraz jego partnerka nie mogli wytrzymać i podzielili się ze światem radosną nowiną zdradzając, że niebawem na świat przyjdzie ich dziecko. Szybko okazało się, że "Polish Zombie" może przygotowywać się do swojej kolejnej walki w federacji FAME MMA w niemałym stresie wyczekując informacji o tym, czy jego ukochana zaczęła już rodzić. Na szczęście okazało się, że córeczka Marcina Wrzoska postanowiła zameldować się na świecie zaledwie kilka dni przed FAME 17, sprawiając tym samym rodzicom ogromny prezent. 

Marcin Wrzosek tuż przed FAME 17 został ojcem! Rozczulające zdjęcie z nowo narodzoną córeczką

W poniedziałek 30 stycznia, tuż przed południem gwiazdor FAME MMA postanowił pochwalić się jednym z najlepszych dni w jego życiu i pokazał zdjęcie ze swoja nowo narodzoną córeczką, którą trzymał już na rękach. - Mała pani Zombiakowa - napisał dodatkowo w relacji "Polish Zombie". Przy okazji przyszły rywal Piotra Szeligi pochwalił również swoją partnerkę twierdząc, że ta podczas porodu była bardzo dzielna. Teraz Marcin Wrzosek w pełni może skupić się na swojej walce wiedząc, że po niej wróci już nie tylko do swojej ukochanej, ale również córeczki. 

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Marcin Wrzosek został ojcem

i

Autor: Instagram/ polishzombiemma screen Marcin Wrzosek został ojcem
Marcin Wrzosek przed FAME 17: Szeliga stał się ministrantem | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze