Marcin Wrzosek

i

Autor: Instagram/ Marcin Wrzosek Marcin Wrzosek

Szczęście Polskiego Zombiego

Marcin Wrzosek przekazał radosne wieści. Pokazał to zdjęcie i fani oszaleli. Posypały się gratulacje

2022-09-09 12:04

Takich wieści można jedynie pogratulować. Po nowym wpisie Marcina Wrzoska w mediach społecznościowych posypały się gratulacje. „Polski Zombie” poinformował wszystkich, że na świat przyjdzie „mały Zombiak lub mała Zombczyca”. To zdjęcie z ukochaną sprawiło, że na twarzach wszystkich pojawił się szeroki uśmiech.

Marcin Wrzosek znakomicie odnalazł się w świecie freak-fightów. Przenosząc się do FAME MMA i PRIME Show MMA udowodnił, że potrafi dostosować się do nowych warunków. Za kilka miesięcy czeka go kolejne duże wyzwanie. W mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z ukochaną, które od razu wywołało wielki uśmiech na twarzy kibiców i całej społeczności MMA. Marcin Wrzosek pozował z miłością swojego życia. Kobieta z dumą pokazywała piękny ciążowy brzuszek.

Czegoś takiego z Krzysztofem Radzikowskim w Gogglebox jeszcze nie widziano! Był jak Michał Wiśniewski

Marcin Wrzosek zostanie ojcem! Pokazał zdjęcie z ukochaną

„Polski Zombie” zostanie ojcem. Radosne wieści przekazał na swoich profilach w mediach społecznościowych.

- Nie mogliśmy pozwolić żeby takie geny się zmarnowały Jak stawiacie: mały Zombiak czy mała Zombczyca??? - napisał na Twitterze.

W mediach społecznościowych posypały się gratulacje. Złożyli je m.in. organizatorzy FAME MMA, Eliza Trybała, Greg Collins, Dorota Jurkowska, Łukasz „Juras” Jurkowski, mistrz KSW Sebastian Przybysz czy narzeczona Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk.

Kim jest Marcin Wrzosek?

Marcin Wrzosek to były mistrz organizacji KSW w kategorii piórkowej. Stracił pas w 2017 roku po walce z Kleberem Koike Erbstem. Ostatni pojedynek w KSW toczył w lipcu 2020 roku. Przegrał z Borysem Mańkowskim. Toczy ostatnio starcia w organizacjach freak-fightowych.

Wstrząsająca historia "Diablo" Włodarczyka! Uratował życie bratu, tragedia była bardzo blisko

Na FAME MMA rozbił rapera „Sariusa”, a wcześniej w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. W kickboxingu na PRIME Show MMA pokonał Piotra Kałuskiego, „Ochroniarza Oszusta z Tindera”.

Arkadiusz Wrzosek przed KSW 73 o sparingach z Overeemem, irytacji Sarary i marzeniach o walce w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany