Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Co za nagranie

Czegoś takiego z Krzysztofem Radzikowskim w Gogglebox jeszcze nie widziano! Był jak Michał Wiśniewski

2022-09-06 19:13

Krzysztof Radzikowski wielką popularność zdobył dzięki występom w programie Gogglebox TTV. Wraz z Dominikiem Abusem na bieżąco komentuje programy telewizyjne. Radzikowski to także zapalony sportowiec - strongman i zawodnik sportów walki. Jak się okazuje, to tylko część jego pasji. Na wizji postanowił podzielić się wokalnym talentem i zaczął śpiewać hit zespołu Ich Troje "Powiedz". Poszło mu doskonale!

Krzysztof Radzikowski jako gwiazda Gogglebox TTV dał się poznać jako postać wyjątkowo sympatyczna. Na telewizyjnym ekranie często się śmieje i rzuca żartami na lewo i prawo. Radzikowski ma zdanie na wiele tematów i nie wstydzi się wygłaszać opinii na temat otaczającej go rzeczywistości. Strongman, który ma za sobą występy również w formule MMA, tym razem postanowił pokazać się z nieznanej dotychczas strony. Rozpoczął prawdziwy recital, a wszystko nagrały telewizyjne kamery. Jego wykonanie piosenki "Powiedz" zespołu Ich Troje przypadło do gustu fanom, którzy byli rozbawieni i oczarowani. Całe wideo z brawurowym wokalem Radzikowskiego znajdziecie poniżej.

Pudzianowski opowiedział o swoich rodzicach. Prawda ujrzała światło dzienne, padła kwota ich emerytury

Krzysztof Radzikowski śpiewał na wizji

Krzysztof Radzikowski w programie Gogglebox, który emitowany jest na antenie stacji TTV, występuje wraz z Dominikiem Abusem. Nieoczekiwany i niespodziewany występ strongmana i zawodnika MMA wprawił w osłupienie nawet jego przyjaciela. Abus wręcz zaniemówił i niewiele był w stanie z siebie wydusić. W sumie się nie dziwimy, ponieważ Krzysztof Radzikowski zaprezentował talent, o jaki nikt go nie podejrzewał.

Telewizyjny gwiazdor świetnie czuł rytm i dawał z siebie wszystko. Jak podkreślił oficjalny profil stacji TTV na Instagramie - takiego występu wcześniej nie było. "Tego jeszcze w Gogglebox nie było! Krzysztof Radzikowski śpiewa utwór Ich Troje!" - napisano przy nagraniu z wokalem sportowca.

Horror rozegrał się na oczach Marcina Najmana. Zawodnik rzucił się na pomoc, dramatyczna relacja

Lawina komplementów dla Radzikowskiego

Materiał z udziałem Krzysztofa Radzikowskiego szybko zdobył popularność na Instagramie. Użytkownicy portalu społecznościowego chętnie komentowali wideo, na którym ich idol śpiewa przebój Ich Troje. "Cóż to za wokal!" - komplementowała jedna z obserwujących. "Jasne! Będę czekała" - nie ukrywała kolejna, która z pewnością obejrzała premierę odcinka. "No zdecydowanie lepiej śpiewa niż Dominik" - ocenił internauta, nawiązując do wokalnych umiejętności obu bohaterów Gogglebox.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze