Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Przerażające sceny

Horror rozegrał się na oczach Marcina Najmana. Zawodnik rzucił się na pomoc, dramatyczna relacja

2022-09-06 8:28

Każdy z nas zastanawia się niekiedy, jak zachowałby się w kryzysowej, dramatycznej sytuacji. Niewielu stać na to, aby ruszyć do pomocy, gdy nasze życie byłoby w jakikolwiek sposób zagrożone. Ale najwyraźniej do tej grupy osób nie należy Marcin Najman. Zawodnik sportów walki zdał dramatyczną relację z minionej nocy, kiedy to ruszył na pomoc osobom będącym nieopodal płonącego budynku.

Marcin Najman jest jednym z tych sportowców, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Zawodnik sportów walki nie przepuszcza w zasadzie żadnej okazji do tego, aby podzielić się z kibicami przemyśleniami, czy też przeżyciami. W dużej mierze są to treści przyjemne, a niekiedy śmieszne dla fanów Najmana. Ale tym razem było inaczej.

Mariusz Pudzianowski wściekły jak nigdy. Brutalne słowa skierowane do jednej osoby, to się nie mieści w głowie

Dramatyczna relacja Najmana. Na jego oczach rozgrywał się horror

Późną nocą z poniedziałku na wtorek Najman opublikował nagranie, które mogło przerazić wielu jego kibiców. Na krótkim filmiku widzimy płonący budynek. Płomienie były już okazałe i sytuacja wyglądała na poważną. - O godz. 0.36 jadąc przez Wieluń zauważyłem ogień w oknie budynku. Wezwałem straż pożarną - zaczyna się wpis Najmana.

Mocne słowa Dariusza Michalczewskiego: My sportowcy po karierze jesteśmy życiowo upośledzeni

Okazuje się, że zawodnik postanowił ruszyć na pomoc osobom z sąsiedniego budynku, których zdrowie i życie mogło być zagrożone. - Mam nadzieje, że udało mi się wyprowadzić wszystkich z sąsiedniego budynku. Z płonącego wyciągnąłem człowieka, niestety kompletnie pijanego - dodał Najman. Zawodnik pochwalił również straż pożarną, która błyskawicznie pojawiła się na miejscu.

W komentarzach wiele osób było pełne podziwu dla Najmana, za jego odwagę. - Nie przepadam za tobą Marcinie na co dzień, ale nie ma co naprawdę. Wielki szacun! - napisał jeden z internautów. - Szacunek Marcin za odpowiednie zachowanie - napisał inny użytkownik. I faktycznie, postawę Najmana trzeba pochwalić i w tym wypadku postawić za wzór!

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4
Najnowsze