Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Nerwy mistrza

Mariusz Pudzianowski wściekły jak nigdy. Brutalne słowa skierowane do jednej osoby, to się nie mieści w głowie

2022-09-05 10:36

Przeglądając strony internetowe, czy media społecznościowe często trzeba się mieć na baczności, bo co chwila można natknąć się na fałszywe informacje. Jak niebezpiecznym i czasami przerażającym zjawiskiem są "fejk" newsy, przekonał się Mariusz Pudzianowski. W sieci można było natrafić na informacje o jego rzekomej śmierci. Mistrz nie gryzł się w język publikując nagranie ze słowami skierowanymi do osoby wymyślającej takie rzeczy.

Coraz częściej internauci muszą bardzo uważnie przyglądać się informacją, które pojawiają się w sieci. Niestety nie brakuje osób produkujących fałszywe informacje. Te niekiedy rozchodzą się błyskawicznie i trudno potem wyprowadzić niektórych z przeświadczenia, że to nie jest jednak prawda. A niektóre "fejk niusy" są wręcz przerażające.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

Pudzianowski się wściekł. Chodzi o okropne wiadomości

Dotyczy to również treści dotyczących Mariusza Pudzianowskiego. Ostatnio w sieci pojawiło się kilka informacji o tym, że mistrz strongmanów i zawodnik KSW nie żyje. Takie wiadomości mogły wywołać poruszenie wśród fanów zawodnika z Białej Rawskiej. Na szczęście są to "tylko" fałszywe informacje i Pudzianowski ma się dobrze.

Mariusz Pudzianowski wspomina swoje ogromne osiągnięcia. Nikt jeszcze tego nie powtórzył, historyczny wyczyn

Ale przerażające fejki dotarły do zawodnika KSW, który w bardzo mocnych słowach zareagował na tak bezczelne zachowanie. Pudzianowski w opublikowanym na Facebooku filmie nie gryzł się w język. - Śmieciu jeden czy drugi, który robisz posty, że miałem wypadek: niech psy cię pogryzą, a najlepiej dwa, w to intymne miejsce, żeby ci wygryzło - wypalił Pudzianowski.

- Nie wchodzić proszę na posty, że jakiś wypadek durny miałem, bo komuś się w dup*** przewraca chyba. Pozdrowionka. Mam się dobrze - zakończył zawodnik mieszanych sztuk walki. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy wspierających Pudzianowskiego i wyrażających oburzenie, że takie treści pojawiają się w Internecie.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze