Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski każe wszystkim wychodzić na ulice. Podaje ważny powód, bije na alarm

2021-04-28 9:24

Mariusz Pudzianowski od lat nie startuje już w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi na świecie, ale w Polsce niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. "Pudzian" często udziela się także za pomocą swoich mediów społecznościowych, a jego opinie spotykają się z wieloma reakcjami ze strony sympatyków. Tym razem siłacz postanowił wystosować prawdziwy apel, na który odpowiedzieć może właściwie każdy!

Kolejne wyzwanie

W ostatnich tygodniach głośno było o pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z przeciwnikiem z Afryki, Bombardierem - ostatecznie jednak walka ta nie doszła do skutku. Na przeszkodzie stanęła bowiem choroba rywala "Pudziana", nabawił się on tuż przed starciem ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Fani musieli zatem obejść się smakiem. Ale już za kilka tygodni "Pudzian" stoczy kolejną bitwę, tym razem z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Póki co zatem pozostaje mu wyłącznie bardzo solidnie trenować i utrzymywać odpowiedni reżim, aby za kilka tygodni znajdowac się w optymalnej dyspozycji. Taka sytuacja ne przeszkadza jednak Pudzianowskiemu w udzielaniu się także i w innych, pozasportowych obszarach swojego życia, o czym często lubi wspominać za pomocą social mediów.

Robert Kubica ma nowego konkurenta do posady w Formule 1

Tymczasem te własnie kanały były strongman postanowił wykorzystać celem wystosowania do swoich fanów swoistego apelu. A najważniejsze, że odpowiedzieć na to wezwanie może... właściwie każdy! Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Wojciech Nowicki marzy o tym na igrzyskach olimpijskich. Śni mu się po nocach!

QUIZ: Mariusz Pudzianowski - Jesteś jego fanem? Komplet punktów to obowiązek!

Pytanie 1 z 15
Ile razy Mariusz Pudzianowski był mistrzem świata strongman?
Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze