Mariusz Pudzianowski ODKRYŁ życiową PRAWDĘ. Nie wszyscy potrafią się z tym pogodzić

2021-01-22 12:47 ŁOLI
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski przez lata powiększał grono swoich wiernych fanów, zaliczając kolejne świetne występy w zawodach Strongman, a później walcząc w federacji KSW. "Dominator" jest też bardzo aktywny w internecie, gdzie nie tylko odpowiada na pytania swoich fanów, ale także dzieli się z nimi szczegółami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio jednak Mariusz Pudzianowski podzielił się z nimi pewną mądrością życiową.

Przez lata występów w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, Mariusz Pudzianowski zgromadził spore grono wiernych mu fanów. Grupa ta powiększyła się, gdy "Pudzian" spróbował z powodzeniem swoich sił w sztukach walki. Nic więc dziwnego, że gdy Pudzianowski zaczął udzielać się w mediach społecznościowych, szybko zaczęły obserwować go kolejne osoby. 

CZYTAJ TAKŻE: Anna Lewandowska ODSŁONIŁA ciało i pokazała KRĄGŁOŚCI. Fani byli zachwyceni, gdy zobaczyli to ZDJĘCIE

Do tej pory "Dominator" zgromadził na Instagramie 402 tysiące obserwujących, z którymi dzieli się przede wszystkim szczegółami ze swojego życia prywatnego, dając tym samym lepiej się poznać internautom. Jedną ze swoich ostatnich relacji, mógł jednak nieco zaskoczyć swoich fanów. 

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski nie mieszka sam! Prawda wyszła na jaw. Poznajcie szczegóły zaglądając do naszej galerii zdjęć znajdującej się poniżej.

Tym razem Mariusz Pudzianowski przedstawił internautom pewną mądrość życiową. Były strongman mógł tym nieco zaskoczyć swoich fanów, ponieważ nie wszyscy są w stanie pogodzić się z faktem, że ich lata młodości bezpowrotnie minęły. - Metryki się nie oszuka... nic wiecznie nie trwa. Trzeba troszeczkę się postarzeć, ale mi to nie przeszkadza - wyznał w relacji na Instagramie "Dominator".

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Najman OSTRO podsumował nowego trenera Polski. Przy okazji oberwało się Bońkowi, MOCNE słowa

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze