Marcin Najman OSTRO podsumował nowego trenera Polski. Przy okazji oberwało się Bońkowi, MOCNE słowa

2021-01-22 10:46 ŁOLI
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman

Wiadomość o tym, że Jerzy Brzęczek został zwolniony z posady selekcjonera reprezentacji Polski spadła na kibiców jak grom z jasnego nieba. Niedługo przyszło nam czekać trenera, który poprowadzi biało-czerwonych w kolejnych meczach, a niemal od razu po ogłoszeniu Paulo Sousy jako nowego selekcjonera, internauci, eksperci i sportowcy podzielili się swoimi przemyśleniami na ten temat. Decyzję Zbigniewa Bońka skomentował także Marcin Najman.

Były już selekcjoner polskiej reprezentacji, Jerzy Brzęczek nie mógł pochwalić się sympatią i poparcie wielu kibiców. Zbigniew Boniek zapewniał jednak, że nie planuje zmian na stanowisku trenera biało-czerwonych i to Jerzy Brzęczek poprowadzi Polaków na mistrzostwach Europy, na które wywalczył awans. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zmienił jednak zdanie i zdecydował się zwolnić dotychczasowego selekcjonera. 

CZYTAJ TAKŻE: Zbigniew Boniek WYPUNKTOWAŁ Jerzego Brzęczka. Prezes PZPN wskazał SŁABE punkty byłego selekcjonera Polski

Kibice nie musieli długo czekać na informację o tym, kto przejmie polską kadrę. Wybór Zbigniewa Bońka padł na Paulo Sousę, a internauci, eksperci i sportowcy bardzo szybko podzielili się swoimi przemyśleniami na temat nowego selekcjonera biało-czerwonych. Nie wszystkie komentarze są przychylne 50-letniemu Portugalczykowi. 

Swoje zdanie na temat zwolnienia Jerzego Brzęczka i zatrudnienia Paulo Sousy wyraził także Marcin Najman. Przy okazji oberwało się także prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Nie jestem ekspertem od piłki nożnej, ale jeszcze zapłaczecie za trenerem J.Brzęczkiem, który wprowadził reprezentacje na Euro. Lepsze jest wrogiem dobrego. Tyle, że ten nowy w niczym od Brzęczka lepszy nie jest. Bonito, oby się nie skończyło tak ja za Twojej trenerki w reprezentacji - napisał na Twitterze Marcin Najman.

CZYTAJ TAKŻE: Wielkie PROBLEMY Stefana Horngachera. Trener Niemców jest BEZRADNY, prawdziwy dramat

Reprezentacja Polski rozegra swoje najbliższe dwa mecze za nieco ponad dwa miesiące, pod koniec marca 2021 roku. Zmierzy się wtedy z Węgrami, Andorą oraz Anglią, w ramach eliminacji do mistrzostw świata.

SZOKUJĄCE zachowanie znanego skoczka. Przeżywał prawdziwy DRAMAT, a fani go wyśmiali

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze