Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

Wielki zaszczyt

Mariusz Pudzianowski z ogromnym wyróżnieniem. Spotkał go niesamowity zaszczyt, może pękać z dumy

2022-07-28 17:39

Tego nikt nie mógł się spodziewać! Tyle lat ciężkiej pracy znowu popłaciło. Mariusz Pudzianowski został doceniony nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na świecie. Gwiazdor KSW może pękać z dumy, bo wyróżnił go najsłynniejszy periodyk o sportach walki. Polak został nominowany do prestiżowej nagrody. Mariusza Pudzianowskiego spotkał niesamowity zaszczyt!

Mariusz Pudzianowski to prawdziwy tytan pracy i idealny wzór do naśladowania dla każdego sportowca. "Pudzian" za każdym razem powtarza, że samo nic się nie zrobi i udowodnił to kolejny raz podczas ostatniej walki z Michałem Materlą. Najsilniejszy człowiek świata znokautował "Bijące Serce KSW" i trzeba przyznać, że dokonał tego w niesamowitym stylu. To wideo obiegło cały świat, a Mariusz Pudzianowski trafił na usta kibiców na wszystkich kontynentach. Nic dziwnego, że został wyróżniony przez jeden z największych i najbardziej prestiżowych periodyków na świecie. Magazyn "Fighters Only" wyróżnił go w kategorii największych zaskoczeń roku w plebiscycie World MMA Awards, prestiżowych nagrodach.

KSW, Soldić i Pudzianowski z nagrodą World MMA Awards? To możliwe!

Organizacja KSW znalazła się w gronie pięciu najlepszych marek MMA na świecie nominowanych do tytułu "Organizacji roku". Jest to piąta nominacja do tej nagrody w historii KSW. Roberto Soldić, który w swoim ostatnim boju brutalnie znokautował Mameda Khalidova i odebrał mu mistrzowski pas wagi średniej, został nominowany w kategorii "Międzynarodowy zawodnik roku". Natomiast do kategorii "Zaskoczenie roku" trafiło starcie i niesamowity nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli z gali KSW 70, która odbyła się w maju w Łodzi.

NIE PRZEGAP! Nie żyje były rywal Jana Błachowicza! Walczył dla KSW, zmarł nagle. Ogromna strata w świecie MMA

Wśród nominowanych znalazł się również Mateusz Gamrot, były podwójny mistrz KSW, który otrzymał nominację w kategorii „Odkrycie roku” i „Międzynarodowy zawodnik roku”.

Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

World MMA Awards: Czym są? To w nich wyróżniono Pudzianowskiego

World MMA Awards to najbardziej prestiżowe nagrody na świecie w MMA. Prestiżowy magazyn "Fighters Only" wyróżnia najlepszych zawodników globu. W plebiscycie głos mają także kibice, którzy głosują na stronie WorldMMAAwards.com.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Mariusz Pudzianowski po znokautowaniu Materli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze