Mariusz Pudzianowski zagroził, że zdejmie majtki przed KSW 61

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski zagroził, że zdejmie majtki przed KSW 61

Mariusz Pudzianowski zagroził, że zdejmie majtki przy ludziach. Chwycił za gumkę i... Jest nagranie

2021-06-04 14:55

Mariusz Pudzianowski przez lata swojej ciężkiej pracy zasłużył na miano jednej z legend sportu oraz polskiego MMA. "Pudzian" niejednokrotnie w swojej karierze udowadniał fanom, że ma poczucie humoru oraz dystans do siebie. Tym razem Mariusz Pudzianowski przypomniał o tym podczas ważenia przed galą KSW 61, na której zmierzy się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, czym mógł zaskoczyć wszystkich zgromadzonych w pomieszczeniu. "Pudzian" zagroził bowiem, że zdejmie majtki.

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić, że odnoszący sukcesy w zawodach dla najsilniejszych ludzi świata Mariusz Pudzianowski kiedykolwiek wejdzie do oktagonu i stanie się jedną z największych legend polskiego MMA, która przyczyni się do spopularyzowania sportów walki w Polsce. Tak się jednak stało, a "Pudzian" zyskał rzeszę oddanych fanów, którzy szanują go za jego osiągnięcia i wyczekują jego kolejnych starć. Tym razem Mariuszowi Pudzianowskiemu przyjdzie się zmierzyć z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim w walce wieczoru gali KSW 61. Zanim jednak zawodnicy pojawią się w klatce, musieli oni stawić się na ważeniu, gdzie Mariusz Pudzianowski przytomniał o tym, jak dużym poczuciem humoru dysponuje. "Pudzian" uparł się, że waży mniej, niż wskazuje wyświetlacz i aby udowodnić swoją rację zagroził, że zdejmie majtki.

Mariusz Pudzianowski błysnął humorem przed KSW 61

Na dzień przed walką Mariusz Pudzianowski wniósł na wagę 115,1 kg, chociaż "Pudzian" stwierdził, że byłby w stanie zejść poniżej 115 kilogramów. Aby tego dokonać, Pudzianowski musiałby się rozebrać do naga i stojąc na wadze zagroził, że jest w stanie to zrobić. "Dominator" już chwytać za gumkę, jednak oszczędził wszystkim tego widoku i zaakceptował 115,1 kg, które wskazywał wyświetlacz. Jego najbliższy rywal, Łukasz "Juras" Jurkowski przed walką wieczoru na KSW 61 wniósł na wagę z kolei dokładnie dwa kilogramy mniej, czyli 113,1 kg. 

Mariusz Pudzianowski opisał własny ZGON. Przerażający moment trwał bardzo długo

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski za młodu stracił palce

Diablo o Szpilce: Zrobimy to, jeśli ma jaja | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?
Najnowsze