Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

Wszystko wyjawiła!

Marta Linkiewicz ma złamane serce. Jej zdjęcie mówi wszystko, związek gwiazdy FAME MMA zakończony?!

2023-03-02 10:27

Marta Linkiewicz ponownie singielką? Na mediach społecznościowych gwiazdy FAME MMA znalazł się tajemniczy wpis, w którym celebrytka powiedziała o swoim złamanym sercu. Jakby tego było mało, z profilu na portalu społecznościowym Instagram zniknęła większość zdjęć, na których sportsmenka pozowała u boku swojego ukochanego! Czy związek gwiazdy FAME MMA się zakończył?

Marta Linkiewicz ma złamane serce? Na mediach społecznościowych celebrytki znanej z występów w federacji Fame MMA pojawił się zagadkowy wpis, w którym celebrytka powiedziała o swoich uczuciach, a jakby tego było mało, gwiazda pousuwała większość zdjęć, na których prezentowała się ona z partnerem. Czy możemy założyć, że związek celebrytki właśnie się zakończył?

Marta Linkiewicz znowu singielką? Zagadkowe wpisy na mediach społecznościowych gwiazdy FAME MMA

O tym, że Marta Linkiewicz znalazła sobie partnera było bardzo głośno w polskich mediach, a sama gwiazda regularnie pokazywała na swoich mediach społecznościowych zdjęcia u boku mężczyzny. Według słów samej Linkiewicz, można założyć, że związek gwiazdy się zakończył. Na szczęście, zdaje się, że ukorzenie w smutku znalazła ona dzięki budowaniu formy na kolejne starcia w federacjach freak-fightowych.

- Mam walkę za trzy miesiące i złamane serce. Robię formę i jedyne co poprawi mi humor to "sześciopak" na klacie - napisała Marta Linkiewicz na swoich mediach społecznościowych.

Aby zobaczyć zdjęcia Marty Linkiewicz z jej dotychczasowym partnerem, przejdź do galerii zamieszczonej poniżej tekstu.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Najnowsze