Marta Linkiewicz pokazuje zdjęcia z łóżka! Jeden szczegół odebrał nam mowę, musi to uwielbiać

2021-10-12 13:31
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram/ linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz zadziwiła nas po raz kolejny! Influencerka i gwiazda federacji Fame MMA postanowiła na swoich mediach społecznościowych pokazać dość intymne zdjęcie ze swojego łóżka. Gdy spojrzycie na najnowsze zdjęcie "Linkimaster" będziecie w szoku, bowiem jeden szczegół zasługuje na wyjątkową uwagę. Nie da się ukryć, że gwiazda musi to uwielbiać!

Marta Linkiewicz postanowiła zszokować opinię publiczną po raz kolejny. Gwiazda federacji Fame MMA znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i dość intymnych zdjęć, które pokazuje na mediach społecznościowych. Tym razem, celebrytka pokazała ujęcia ze swojej sypialni. Kiedy się przyjrzymy fotografii, będziemy mogli zauważyć jeden, dość istotny szczegół.

Robert Lewandowski szczerze o emeryturze. Przygotowuje się do niej od lat, padły ważne słowa

Marta Linkiewicz szokuje. Nie pierwszy taki wybryk celebrytki

W trakcie swojej kariery Linkiewicz pokazywała, że uwielbia wzbudzać wielkie emocje na swoich mediach społecznościowych. Zaczynając od wyznania na temat seksu grupowego z jedną z popularnych grup muzycznych, poprzez publikację odważnych treści na mediach społecznościowych, a kończąc na występach w Fame MMA, Linkimaster zapisała się w polskim show-biznesie jako skandalistka. Taka łatka nie przeszkadza jednak samej zainteresowanej, która co chwilę wrzuca dość mocne treści na swojego Instagrama. Tym razem celebrytka pokazała niezwykle ciekawe zdjęcie ze swojej sypialni.

Fala pożegnań w reprezentacji Polski? Były piłkarz nie ma wątpliwości, padły trzy nazwiska

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz pokazuje zdjęcie z sypialni. Jednego szczegółu nie da się pominąć

Na jednym ze swoich najnowszych zdjęć, Linkiewicz pokazała, jak leży na łóżku w sypialni. Szczegółem, który zwraca wielką uwagę, jest wszechobecny kolor różowy. Kołdra, poduszki a nawet klapki w tym kolorze stanowią nieodzowny element sypialni gwiazdy Fame MMA. Jak widać, celebrytka musi wielkim uczuciem darzyć ten kolor, ponieważ jej sportowy mercedes jeździ po warszawskich ulicach także w tych barwach.

Marta Linkiewicz
Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze