Marta Linkiewicz pod prysznicem

i

Autor: screen z Instagrama: https://www.instagram.com/p/CVkTwMlsnlc/

Szokujące zdjęcie!

Marta Linkiewicz szokuje! Włożyła seksowny strój i chwyciła mężczyznę za przyrodzenie, mamy zdjęcie!

2022-10-31 14:09

Marta Linkiewicz postanowiła zaszokować swoich fanów! Gwiazda Fame MMA i celebrytka, która już nieraz szokowała swoimi zachowaniami, postanowiła po raz kolejny pokazać coś, czego wprost nie można było się po niej spodziewać. Tym razem zawodniczka pokazała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym włożyła seksowne ubranie i chwyciła mężczyznę stojącego obok za przyrodzenie! Zdjęcie dostało się do internetu.

Marta Linkiewicz postanowiła zaszokować na mediach społecznościowych. Gwiazda Fame MMA, która nigdy nie stroniła od kontrowersji, tym razem przeszła samą siebie. Celebrytka wzięła udział w imprezie halloweenowej, na której to pokazała wyjątkowo odważne zachowanie. Linkimaster zrobiła sobie bowiem zdjęcie, na którym łapie za przyrodzenie mężczyznę, który znajdował się tuż obok. Kontrowersyjna fotografia dostała się do internetu.

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować. Odważne zdjęcia celebrytki znalazły się w internecie

Marta Linkiewicz jest postacią, która od samego początku swojej działalności w show-biznesie wzbudza wyjątkowo mocne emocje. Gwiazda i celebrytka znana z występów w Fame MMA już kilka lat temu zamieściła na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym chwaliła się uprawianiem seksu grupowego z członkami jednego z popularnych zespołów. Od tego czasu Linkimaster zdołała zrobić furorę na scenie polskich sportów walki i mimo że wielokrotnie przekonywała o swoich głębokich przemianach, tak nadal uwielbia szokować. Tym razem, gwiazda freak-fightów wzięła udział w imprezie halloweenowej, na której bawiła się do tego stopnia dobrze, że pokazała z niej gorące zdjęcia. Na jednym z nich widzimy nawet, że złapała ona za przyrodzenie innego z uczestników imprezy! 

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze