Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram / linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz wystawiła nagie ciało do okna. Nie zamierza się hamować, ostre jak brzytwa zdjęcie wyciekło do internetu

2022-03-31 11:18

Marta Linkiewicz postanowiła zadziwić swoich fanów. Popularna celebrytka i gwiazda Fame MMA, która zasłynęła bardzo odważnymi zdjęciami na swoich mediach społecznościowych i wypowiedziami, które odbijały się niejednokrotnie wielkim echem po całej Polsce, postanowiła pójść o krok dalej i wystawiła swoje nagie ciało do okna. Zdjęcie Linkimaster wyciekło do internetu,

Marta Linkiewicz jest postacią, która od lat szokuje opinią publiczną. Gwiazda Fame MMA już niejednokrotnie pokazywała wyjątkowo odważne gesty i zachowania, o których pisały wszystkie media show-biznesowe w Polsce. Tym razem celebrytka poszła o krok dalej i wystawiła swoje gołe ciało do okna! Zdjęcia wyciekły do internetu i stały się prawdziwym hitem sieci.

Z tymi rywalami Czesław Michniewicz chciałby zagrać na mundialu! Selekcjoner podał swoją "grupę marzeń"

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować. To już niepierwszy raz

O tym, jak Linkiewicz uwielbia szokować w przestrzeni Internetu, nie trzeba przekonywać nikogo. Celebrytka już nie raz pokazywała swoje kontrowersyjne oblicze, prezentując swoje wysportowane ciało w wyjątkowo odważnych pozach. Mimo że liczba odważnych publikacji Linkimaster z czasem zmalała, a gwiazda skupiła się bardziej na aktywności sportowej, to ona sama potrafi jeszcze zadziwić fanów, którzy są spragnieni gorących ujęć z nią w roli głównej. Tym razem celebrytka pokazała swoje nagie ciało do okna, a zdjęcie, które uwieczniło to wydarzenie, stało się prawdziwym hitem. 

Kłopoty reprezentanta Polski! Prawda po czasie wyszła na jaw, Doda nie miała zamiaru tego ukrywać

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz prezentuje swoje nagie ciało do okna. W sieci zawrzało

Nie da się ukryć, że kolejne półnagie zdjęcie celebrytki wywołało prawie tak duże emocje, jak jej wcześniejsze publikacje. Sama gwiazda pochwaliła się fotografią w internecie, a ta stała się wielkim hitem zgarniając aż 100 tysięcy polubień! Jak widać, gwiazda Fame MMA może liczyć na naprawdę liczne grono odbiorców i na pewno zszokuje nas jeszcze niejednokrotnie!

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze